Części samochodowe WAHLER

Kategorie

Auto części zamienne Wahler

Części samochodowe WAHLER

Wahler to niemiecka firma zajmująca się produkcją najwyższej jakości termostatów na potrzeby motoryzacji. Trwająca od dziesięcioleci poprawa wydajności samochodów idzie w parze z rozwojem innowacyjnym części Wahler w zakresie tworzenia termostatów, zaworów recyrkulacji spalin EGR, a także przewodów i węży. Firma Wahler niezwykle ceni sobie zdanie klientów – wiedza od nich uzyskana oraz liczne pomysły często wprowadzane są do strategii przedsiębiorstwa. 

Niezmiennym celem firmy Wahler jest wykorzystanie doświadczenia oraz ciągłe dążenie do innowacji w celu tworzenia nowych koncepcji części firmy Wahler, które nie tylko pod wieloma kątami wyprzedzają konkurencję, ale przede wszystkim satysfakcjonują klientów oraz spełniają wymagania wielu czołowych producentów samochodowych. Części Wahler znalazły uznanie takich koncernów jak Alfa Romeo, Audi, BMW, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda czy Volkswagen, którzy wykorzystują termostaty oraz zawory recyrkulacji spalin EGR w seryjnej produkcji swoich samochodów. Z kolei części samochodowe Wahler tworzone są w tych samych fabrykach co podzespoły OEM przez co charakteryzują się niemal niezmiennym wykonaniem. Zawory recyrkulacji spalin oraz termostaty Wahler w najniższych cenach możecie znaleźć w bogatej ofercie części sklepu iParts.pl!

Opinie o częściach WAHLER

Najlepsze termostaty jakie są dostępne na rynku. Wahler od bardzo wielu nie stracił swojej jakości, co bardzo cieszy takich użytkowników jak ja.

, Wrocław

Musiałem zmienić zawór EGR w swoim Volkswagenie, a wiele osób mówiło mi o częściach Wahlera. Zdecydowałem się na założenie zaworu właśnie z tej firmy i jak na razie odpukać działa wyśmienicie.

, Słupsk

Wahler to zdecydowanie najlepsza firma produkująca termostaty do samochodów. Stosujemy je w Naszym warsztacie już od bardzo wielu lat i nie było z nimi żadnych problemów.

, Bydgoszcz

Najlepsze zamienniki termostatów z jakimi można się spotkać na dostępnym obecnie rynku części zamiennych. Polecam Wahlera z pełna odpowiedzialnością.

, Piła

Katalog części Wahler online

Katalog online: