Wahacze SWAG

SWAGProdukty marki SWAG dostępne są na rynku od ponad 55 lat. Ich właścicielem jest marka Bilstein. Części samochodowe produkowane i dostarczane są zarówno na rynek OEM (pierwszy montaż), jak i również na rynek części zamiennych.

Jednym z elementów zawieszenia, produkowanych według najwyższych standardów jakości przez firmę Swag jest wahacz. Wahacz to część zawieszenia łącząca koło (zwrotnicę) z nadwoziem. Jego sprawność i trwałość przekłada się na nasze bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Nieprawidłowa lub zbyt długa jego eksploatacja powodować może uszkodzenie pozostałych elementów układu, co skutkuje ich pęknięciem, wykrzywieniem oraz – w najgorszym wypadku – utratą panowania nad kierownicą.

Wahacze Swag posiadają wiele zalet, co przyczynia się do stale rosnącej ilości odbiorców:
- Precyzja i staranność wykonania,Wahacz SWAG
- Precyzja dopasowania,
- Doskonała jakość użytych materiałów,
- Wytrzymałość,
- Odporność na korozję,
- Wydajność,
- Szerokie zastosowanie.

Technologia Swag to wysoka jakość i gwarancja bezpieczeństwa. Zaufaj specjalistom, wybierz wahacze Swag.

 

Oryginalne części SWAG

SWAG to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych. Asortyment firmy składa się na ponad 16 000 zamiennych części firmy SWAG z przeznaczeniem do europejskich oraz azjatyckich samochodów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jakie firma SWAG uzyskała w przeciągu 55 lat działalności przełożyło się na produkcję doskonałych części samochodowych o najwyższej jakości wykonania. 

Oferta ...

Czytaj więcej o SWAG