Części samochodowe WAGNER

Kategorie

Auto części zamienne Wagner

Części samochodowe WAGNER

Wagner to firma, której początki sięgają jeszcze XIX wieku. Wtedy to przedsiębiorstwo działało głównie w stawiającej pierwsze kroki branży elektrycznej, dopiero później wprowadzając na rynek części samochodowe. Firma Wagner powstała w Stanach Zjednoczonych. Do dzisiaj siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w USA. Warto jednak zaznaczyć, że marka Wagner należy dzisiaj do międzynarodowej korporacji Federal Mogul, należącej do największych producentów części zamiennych na świecie.

Części samochodowe Wagner to przede wszystkim elementy układu hamulcowego. Firma produkuje wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe, jak również elementy starszego typu układów bębnowych. Jednak to nie wszystko, w asortymencie producenta znajdują się również doceniane przez fachowców przewody hamulcowe.

Aktualnie Wagner uchodzi za jednego z najlepszych producentów części układu hamulcowego. Auto części Wagner to zamienniki, które jednak w większości przypadków zupełnie nie odbiegają jakościowo od oryginałów. Produkty tej marki są ogólnodostępne na całym świecie. Firma prowadzi szeroką dystrybucję, co jest możliwe głównie dzięki przynależności do Federal Mogul. Korporacja posiada jedną z największych sieci dystrybucji spośród wszystkich producentów części samochodowych.

Opinie o częściach Wagner

Absolutny światowy top jeśli chodzi o hamulce. Amerykańskie klocki i tarcze Wagner to gwarancja skutecznego hamowania, a to przecież podstawa bezpiecznego poruszania się po drogach. Polecam każdemu hamulce Wagner.

, Warszawa

Pomimo może nie najniższej ceny, uważam że warto zdecydować się na hamulce Wagner. Jest to absolutnie sprawdzona jakość, a tym samym pewna skuteczność hamowania nawet w bardzo wymagających warunkach jesiennych czy zimowych.

, Wadowice

Hamulce powinny przede wszystkim działać efektywnie, a po drugie nie zużywać siępo jednym czy dwóch sezonach. Hamulce Wagner zdecydowanie spełniają te warunki, zatem śmiało mogę je każdemu polecić.

, Gliwice

Hamulcom Wagner zaufałem już dosyćdawno i bez wątpienia była to dobra decyzja. Nie zawiodły mnie nigdy, nawet podczas śnieżyć czy jezdni pokrytej warstwąlodu. Dzięki skutecznym hamulcom zawsze czuję się bezpiecznie.

, Chełm