Części samochodowe VATOIL

Kategorie

Auto części zamienne Vatoil

Części samochodowe VATOIL

Żadne części samochodowe nie będą działać sprawnie lub nie będą maksymalnie wydajnie jeśli zabraknie różnych produktów smarnych. Firma VATOIL doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego codziennie zespoły chemików i specjalistów zajmują się technologiami produktów smarnych. 

Działająca na rynku motoryzacyjnym już od 1982 roku firma VATOIL wyprowadziła na rynek już około 80 części VATOIL, wśród których znajdziemy oleje silnikowe, oleje przekładniowe, smary oraz dodatki do paliw. Części samochodowe VATOIL znajdują zastosowanie nie tylko na rynku motoryzacyjnym, ale także motocyklowym, morskim i przemysłowym. 

Ta holenderska firma zdobyła sobie dobrą reputacje wśród zawodowych mechaników jak i entuzjastów motoryzacji. Stałe tworzenie znakomitych produktów, które zapewniają większa moc oraz ochronę silnika. 

Marka VATOIL jest rekomendowana przez światowej sławy marki takie jak: Mercedes Benz, VW, Audi, Skoda oraz BMW. Dodatkowo firma posiada certyfikat jakości API EOLIC

Części firmy VATOIL codzienne używane są w milionach samochodach, motorach czy w maszynach przemysłowych. W sposób ciągły również są testowane i zatwierdzane przez producentów ogólnoświatowych producentów pojazdów oraz globalne instytucje.