Części samochodowe UNIPOINT

Kategorie

Auto części zamienne Unipoint

Części samochodowe UNIPOINT

Unipoint to popularna w branży motoryzacyjnej marka należąca da Taiwan Company Unipoint Group. Ich specjalnością jest produkcja rozruszników oraz akumulatorów, a także ich poszczególnych części. Oprócz tego marka oferuje również szeroki wybór wycieraczek oraz elementów klimatyzacji. Jako początek istnienia marki można uznać 1972 roku i chwilę założenia Unipoint Electric Mfg Co. Ltd. Początkowo przedsiębiorstwo produkowało styki do włączników zapłonu, a z czasem zamieniono to na produkcję włączników elektromagnetycznych, która realizowana jest w nieco zmienionej formie aż do dziś.

Obecnie oferta części zamiennych Unipoint zawiera 800 tego typu włączników, a ich łączna liczba to 50 000 000. Od 2011 roku firma jest częścią ogólnoświatowej grupy Bosch. Części oferowane przez markę Unipoint produkowane są w Taojuan, Tajwanie i Shezhen, Chinach, natomiast magazyny znajdują się nie tylko w Azji, ale również w Ameryce Północnej. Produkty te są przeznaczone do większości modeli samochodów japońskich, europejskich, koreańskich i amerykańskich.

Misją firmy jest stały rozwój wykorzystywanych technologii, a co za tym idzie poprawa jakości oferowanych części. Dzięki przywiązaniu do szczegółów marka Unipoint cieszy się stale rosnącym zaufaniem, którego przejawem jest ciągły wzrost sprzedaży.

Opinie o częściach Unipoint

Akumulator tej firmy polecił mi mój znajomy. Zawsze miałem problemy z ładowaniem, zwłaszcza w zimie ale odkąd mam nową baterię w samochodzie problem z porannym odpalaniem praktycznie przestał istnieć.

, Inowrocław

Zbliża się sezon na problemy z odpalaniem więc postanowiłem zakupić nowy akumulator. Jak na razie jestem bardzo zadowolony, bo udało mi się go dorwać na fajnej promocji. Wszystko działa jak powinno, polecam!

, Stalowa Wola

Jeśli ktoś szuka dobrego akumulatora w korzystnej cenie to mogę śmiało polecić produkty Unipoint. Mam już taki akumulator od kilku sezonów i nie miałem z nim żadnych problemów. Idealny wybór jak dla mnie!

, Nowy Sącz

Ta marka naprawdę oferuje dobry sprzęt w niezłych cenach. Wydaje mi się, że warto skorzystać z takiej oferty bo ich akumulator wytrzymał w moim samochodzie dłużej, niż inny, znacznie droższy. Polecam!

, Katowice