Tania tuleja wahacza Moog

Tuleje wahacza MoogFirma Moog powstała w 1919 roku w Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku jest ona częścią korporacji Federal-Mogul, jednego z czołowych producentów komponentów przeznaczonych na pierwsze wyposażenie fabryczne oraz na niezależny rynek części zamiennych. W ofercie firmy znajdziemy między innymi łożyska, amortyzatory, mocowania, zestawy naprawcze, części układu kierowniczego oraz elementy zawieszenia.

 

Jednym z produktów firmy Moog jest tuleja wahacza, zwana inaczej silentblockiem. Metalowo-gumowe tuleje wahaczy Moog zmniejszają naprężenia pomiędzy nadwoziem, a elementami zawieszenia. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i odpornością na drażliwe działanie olejów, zasad, ozonu i węglowodoru. Ich konstrukcja odporna jest również na obciążenia powstające podczas jazdy, zapewniając dłuższą żywotność i większe bezpieczeństwo. Tuleje wahaczy Moog zwiększają kontrolę nad samochodem i zdolność tłumienia wibracji. Wykazują ogromną precyzję działania i idealne dopasowanie.

 

Niesprawne tuleje wahacza przyczyniać się mogą do pogorszenia przyczepności, nadmiernych przechyłów w zakrętach oraz hałasów, wydobywających się spod podłogi pojazdu. Objawy te dotyczą zarówno przedniej, jak i tylnej osi pojazdu. Ich nieprawidłowa praca zmniejsza bezpieczeństwo jazdy. Nie ryzyku. Wybierz mądrze, wybierz Moog.