Tania tuleja wahacza Moog

Tuleje wahacza MoogFirma Moog powstała w 1919 roku w Stanach Zjednoczonych. Od 1998 roku jest ona częścią korporacji Federal-Mogul, jednego z czołowych producentów komponentów przeznaczonych na pierwsze wyposażenie fabryczne oraz na niezależny rynek części zamiennych. W ofercie firmy znajdziemy między innymi łożyska, amortyzatory, mocowania, zestawy naprawcze, części układu kierowniczego oraz elementy zawieszenia.

 

Jednym z produktów firmy Moog jest tuleja wahacza, zwana inaczej silentblockiem. Metalowo-gumowe tuleje wahaczy Moog zmniejszają naprężenia pomiędzy nadwoziem, a elementami zawieszenia. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się trwałością i odpornością na drażliwe działanie olejów, zasad, ozonu i węglowodoru. Ich konstrukcja odporna jest również na obciążenia powstające podczas jazdy, zapewniając dłuższą żywotność i większe bezpieczeństwo. Tuleje wahaczy Moog zwiększają kontrolę nad samochodem i zdolność tłumienia wibracji. Wykazują ogromną precyzję działania i idealne dopasowanie.

 

Niesprawne tuleje wahacza przyczyniać się mogą do pogorszenia przyczepności, nadmiernych przechyłów w zakrętach oraz hałasów, wydobywających się spod podłogi pojazdu. Objawy te dotyczą zarówno przedniej, jak i tylnej osi pojazdu. Ich nieprawidłowa praca zmniejsza bezpieczeństwo jazdy. Nie ryzyku. Wybierz mądrze, wybierz Moog.

 
Tanie tuleje wahacza w iParts.pl

tuleja wahaczaWahacze, łączniki, stabilizatory czy amortyzatory to elementy zawieszenia, które są poddawane bardzo dużym obciążeniom oraz narażone na ciągłe uszkodzenia mechaniczne podczas jazdy. Jednak to tuleje wahaczy są pierwszymi elementami najszybciej zużywającymi się w zawieszeniu auta. Warto więc mieć w swoim przydomowym warsztacie tego ...

Sprawdź Tuleje wahacza