Tarcze hamulcowe Mintex

MintexMintex produkuje elementy układu hamulcowego dla samochodów osobowych od niemal stu lat. Właścicielem marki jest TMD Friction, słynący z niezawodności swoich wyrobów. Tarcze hamulcowe Mintex są wykorzystywane zarówno na potrzeby tzw. pierwszego montażu dla przemysłu motoryzacyjnego a także w ramach rynku części zamiennych. Przy produkcji swoich tarcz Mintex stawia przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i najwyższą wygodę hamowania. Produkowane są w fabrykach w Europie, Ameryce i Azji – niezależnie od lokalizacji, tarcze hamulcowe Mintex odznaczają się jakością premium i wysokimi standardami.


Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką produktu:

Tarcze hamulcowe Mintex – produkowane są według tolerancji wykonawczych odpowiednich dla części OEM (oryginalne wyposażenie). Wykonane z zaawansowanych stopów o zwiększonej wytrzymałości, gwarantujących najwyższą jakość i komfort hamowania. Charakteryzują się niezwykłą odpornością na wysokie temperatury i idealnie współpracują z klockami hamulcowymi marki Mintex.

Tarcze hamulcowe Mintex

 

Mintex doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że systematyczny wzrost prędkości osiąganej przez nowoczesne pojazdy oznacza także większe wymagania względem hamulców. Z racji tych coraz wyższych wymagań a także sporego popytu na części zamienne o oryginalnej jakości, Mintex stale optymalizuje specyfikację produktów. W bogatej ofercie firmy Mintex, prócz klocków, szczęk, bębnów, akcesoriów i płynów znajduje się aż 1200 różnych modeli tarcz hamulcowych. Co więcej, asortyment jest stale rozwijany a każdy miesiąc przynosi także nowe referencje tarcz hamulcowych. Mintex - 100 lat doskonałości w częściach zamiennych.

 
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe