Tarcze hamulcowe Ferodo

FerodoFerodo to znany i renomowany producent układów hamulcowych, w którego ofercie znajdują się znakomite tarcze hamulcowe, od wielu lat zdobywające uznanie ekspertów i klientów. Tarcze hamulcowe Ferodo są synonimem wysokiej jakości, którą można uzyskać dzięki wnikliwym analizom i inwestycjom w nowoczesne technologie. Wydajność i wytrzymałość tarcz hamulcowych Ferodo zostały potwierdzone w drodze licznych testów branżowych, przeprowadzanych przez niezależne instytucje. Warto także podkreślić, że komponenty układu hamulcowego Ferodo są stosowane na tzw. pierwszy montaż przez licznych producentów samochodów. Mowa tutaj o takich markach jak Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota czy Volkswagen.


Wśród produktów Ferodo na uwagę zasługują szczególnie:

Tarcze hamulcowe Ferodo Premier – dzięki dokładnemu procesowi produkcji, tarcze te są niezwykle trwałe (odporne na ścieranie) i znacznie skracają czas hamowania. Wykorzystanie specjalnych, nowoczesnych odlewów wpływa na gwałtowne zmniejszenie ryzyka awarii i przedwczesnego zużycia tarczy. Tarcze hamulcowe Ferodo są bezpieczne, łatwe do montażu i sprawdzą się w każdym samochodzie. W trosce o satysfakcję klienta wprowadzono linię tarcz ze specjalną powłoką antykorozyjną, COAT+. Są to produkty zaprojektowane z myślą o autach luksusowych i sportowych, gdzie stosuje się niekiedy bardzo drogie felgi aluminiowe. Powłoka COAT+, prócz właściwości antykorozyjnych wpływa także na zmniejszenie pylenia, co jest bardzo istotne dla posiadaczy alufelg bądź felg chromowanych. Obręcze bowiem nie brudzą się tak intensywnie, jak w przypadku standardowych zestawów hamulca tarczowego.

Tarcze hamulcowe Ferodo
Od początków istnienia marki Ferodo, a więc od 1897 roku, produkty Ferodo oferowały użytkownikom najwyższą jakość. Tarcze hamulcowe Ferodo zostały docenione przez zawodników sportów motorowych – można je znaleźć w samochodach wiodących teamów. Dodatkowo, wygrały wiele prestiżowych nagród i certyfikatów, jak m.in. Ford Motor Co. Total Quality Award czy certyfikat ISO 9001. W ofercie Ferodo znajduje się ponad 1300 referencji tarcz hamulcowych, co pozwala na pokrycie 98% parku samochodowego w Europie. Wszystkie tarcze hamulcowe Ferodo są poddane rygorystycznym testom metalurgicznym, jak i kontrolom dynamometrycznym i drogowym – wszystko po to, aby zapewnić optymalne hamowanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 
Tarcze Hamulcowe w iParts.pl!

Tarcze hamulcoweTarcze hamulcowe, obok przekładni hamulcowej, szczęk oraz siłowników, są jednymi z podstawowych części hamulców tarczowych. Stanowią one element hamujący w układzie hamulcowym, sztywno połączony z hamowanym wałem. Hamulce tarczowe to współcześnie ...

Sprawdź Tarcze hamulcowe