Świece żarowe Champion

ChampionChampion to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów części samochodowych. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, doświadczenia najlepszych inżynierów i najnowszych technologii jest w stanie zapewnić najlepszą jakość produktów. Nic więc dziwnego, że części Champion cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym producentów samochodów z całego świata. Dotyczy to m.in. świec żarowych Champion, stosowanych w silnikach Świece żarowe Championwysokoprężnych. Są wykorzystywane do ułatwienia procesu rozruchu silnika, poprzez wzrost temperatury w komorze spalania.

Świece żarowe marki Champion odpowiadają stawianym przez producentów silników wymaganiom jakościowym. Są one wyjątkowo odporne na korozję, charakteryzują się szybszym podgrzewaniem oraz wyższą temperaturą dogrzewania. Świece żarowe CHAMPION wykazują również mniejsze zapotrzebowanie na energię. To idealny produkt do każdego samochodu, wyposażonego w silnik wysokoprężny.

 

O marce

Marka Champion należy do znanej amerykańskiej firmy Federal-Mogul Corporation założonej w 1899 roku przez J. Howard Muzzyego i Edwarda F. Lyona jako Muzzy-Lyon Company. W Polsce Federal-Mogul przejęty został przez gorzycki zakład przemysłowy WSK Gorzyce, zajmujący się wyrobem tłoków, sworzni i felg.

Champion jest jednym z największych i najbardziej cenionych marek na świecie, z doświadczeniem ...

Szukaj cześci CHAMPION