BoschFirma Bosch powstała w 1886 roku. Początkowo funkcjonowała jako warsztat mechaniki i elektroniki w Stuttgarcie. Firma od samego początku swojego istnienia uznawana była za innowacyjną. Dzisiaj, dzięki ponad 100 letniemu doświadczeniu na rynku stała się wiodącym dostawcą technologii i usług. BOSCH najczęściej kojarzony z produkcją sprzętu AGD, jest również czołowym producentem części samochodowych. Świece żarowe Bosch oparte są na najwyższej jakości rozwiązaniach technicznych.

 


Samochody z silnikiem diesla nie posiadają typowych świec zapłonowych, spotykanych w pojazdach o napędzie benzynowym ze względu na to, że jako silniki wysokoprężne charakteryzują się samoczynnym zapłonem. Mieszkanka paliwo-powietrze nie spala się w tym przypadku po powstaniu iskry, lecz samoczynnie na skutek wzrostu temperatury spowodowanej zwiększeniem ciśnienia w komorze spalania. Służą one do ułatwienia rozruchu, zwłaszcza w niskich temperaturach. Świeca żarowa ma za zadanie podgrzanie powietrza w komorze spalania.

Świece żarowe Bosch

 

Bosch gwarantuje dwukrotne wydłużenie okresu użytkowania świec żarowych swojej marki. Nowa technologia Duraterm Chromium gwarantuje wysoką wydajność świecy, dzięki zastosowaniu materiału użytego w produkcji. Rdzeń świecy żarowej Bosch wykonany jest ze stopu niklowo-chromowego, dzięki czemu skutecznie chroni przed korozją oraz dwukrotnie wydłuża okres użytkowania świecy. Świece żarowe Bosch gwarantują optymalne spalanie paliwa i spadek ilości wytwarzanej sadzy w silniku, zmniejszając tym samym wydatki kierowców na ciągłe wymiany świec na nowe.

 
Świece żarowe w iParts.pl!

Świece żaroweJeżeli posiadach samochód z silnikiem wysokoprężnym, to zapewne wiesz, czym są świece żarowe i jak ważną funkcję pełnią w Twoim aucie. Świece żarowe, w zależności od modelu samochodu oraz silnika w nim zamontowanego, mogą różnić się od siebie parametrami oraz wymiarami. Tylko w iParts.pl znajdziesz najszerszą ofertę ...

Sprawdź Świece żarowe