Świece zapłonowe Beru

BeruFabryka świec Beru powstała w 1912 roku, obchodząc tym samym w zeszłym rok 100 lecie swojego istnienia. Obecnie firma należy do amerykańskiego koncernu BorgWarner. Produkty tej marki w dosyć krótkim czasie zyskały sławę i zwolenników z branży motoryzacyjnej i do dziś cieszą się zaufaniem klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Miliony zadowolonych użytkoŚwiece zapłonowe Beruwników na całym świecie korzysta z produktów firmy Beru, posiadających certyfikat ISO 9001, 16949 oraz normy środowiskowe ISO 14001.

Kompaktowe i lekkie świece zapłonowe Beru zapewniają trwały i przyjazny środowisku zapłon. Jako główne zalety tych produktów podawane są najczęściej odporność na wypalenie, wytrzymałość, pewność przy zimnym rozruchu oraz niezawodność. Elektrody znajdujące się w świecach Beru wykonane są z odpornych na wypalanie stopów, gwarantując tym samym długotrwałą eksploatację.

 
Świece zapłonowe w iParts.pl!

Świece zapłonoweTrudno się nie zgodzić z tezą, że świece zapłonowe to jedne z najważniejszych elementów w każdym samochodzie wyposażonym w silnik benzynowy. To dzięki nim powstaje iskra potrzebna do wywołania zapłonu mieszanki paliwowo-powietrznej. Bez tej iskry daleko nie zajedziesz. Ba! Nawet nie uruchomisz silnika. Dlatego też potrzebujesz ...

Sprawdź Świece zapłonowe