Świece zapłonowe Beru

BeruFabryka świec Beru powstała w 1912 roku, obchodząc tym samym w zeszłym rok 100 lecie swojego istnienia. Obecnie firma należy do amerykańskiego koncernu BorgWarner. Produkty tej marki w dosyć krótkim czasie zyskały sławę i zwolenników z branży motoryzacyjnej i do dziś cieszą się zaufaniem klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Miliony zadowolonych użytkoŚwiece zapłonowe Beruwników na całym świecie korzysta z produktów firmy Beru, posiadających certyfikat ISO 9001, 16949 oraz normy środowiskowe ISO 14001.

Kompaktowe i lekkie świece zapłonowe Beru zapewniają trwały i przyjazny środowisku zapłon. Jako główne zalety tych produktów podawane są najczęściej odporność na wypalenie, wytrzymałość, pewność przy zimnym rozruchu oraz niezawodność. Elektrody znajdujące się w świecach Beru wykonane są z odpornych na wypalanie stopów, gwarantując tym samym długotrwałą eksploatację.

 

Układ zapłonowy z Beru

Firma Beru od ponad stu lat niezmiennie łączona jest z produkcją najwyższej jakości elementów układu zapłonowego samochodów. Części Beru wykorzystywane są w przez wielu renomowanych producentów samochodowych w seryjnej produkcji ich pojazdów. W 2012 roku firma Beru obchodzi okrągłą rocznicę 100 lat obecności na rynku motoryzacyjnym. 

Historia przedsiębiorstwa sięga roku 1912. To właśnie wtedy Julius Behr oraz Albert Ruphert założyli ...

Szukaj cześci BERU