Sprzęgło Valeo

ValeoValeo to francuska firma obecna na rynku motoryzacyjnym od 1923 roku. Aktualnie Valeo jest liderem w produkcji części zamiennych do samochodów osobowych – głównie sprzęgieł. Z danych francuskiego przedsiębiorstwa wynika, że sprzęgła Valeo montowane są w co trzecim samochodzie w Europie. Oferta sprzęgieł Valeo pokrywa 1100 zestawów oraz 700 osobnych elementów – w tym łożyska hydrauliczne oraz sprzęgła sportowe. Oprócz części do samochodów osobowych Valeo dostarcza podzespoły dla pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz ciągników rolniczych.

 
Najważniejsze atuty sprzęgieł Valeo to:
 

Bogaty wybór. Szeroka gama sprzęgieł Valeo pokrywa aż 98% zapotrzebowania rynku samochodów.

 

Nowoczesna technologia. Dwumasowe koła zamachowe Valeo z tłumikami drgań skrętnych, kierownice z amortyzacją, łożyska hydrauliczne, zestawy czteromontażowe – Valeo nieustannie rozwija się wykorzystując nowoczesne technologie w oferowanych produktach.

 

Jakość oryginalnego wyposażenia. Wysokiej jakości części powstałe w technologii części montowanych fabrycznie oraz sprzedawanych na rynku części zamiennych.

 

Łatwy montaż. W celu maksymalnego ułatwienia montażu do sprzęgieł Valeo dodawane są płyty CD zawierające instrukcję montażu i szczegółowe rysunki. Dodatkowo płyty zawierają również program diagnostyczny.

 Sprzęgło Valeo

Wszystkie produkty – w tym sprzęgła Valeo są dokładnie pakowane. Folia owijająca zestaw uniemożliwia przesuwanie się poszczególnych elementów. Ta metoda pakowania zapewnia dokładną ochronę części samochodowych w trakcie transportu. Części oraz zestawy Valeo produkowane są w 12 zakładach na czterech kontynentach i sprzedawane w ponad 80 państwach.

 
Zestawy sprzęgła w iParts.pl!

SprzęgłoSprzęgło to część, która pozwala na włączanie i rozłączanie napędu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów pojazdu. Jej zasadniczym zadaniem jest przenoszenie, poprzez siłę tarcia, ruchu obrotowego z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów, w efekcie czego możliwa jest płynna zmiana biegów podczas ...

Sprawdź Sprzęgło kompletne