Sprzęgło Statim

Statim to dostawca samochodowych części zamiennych, przeznaczonych do pojazdów osobowych i dostawczych. Dążenie do unowocześnienia produktów oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na budowanie właściwie ukierunkowanej konkurencyjnej i odpowiadającej jego potrzebom oferty.

Wysoka jakość produktów Statim potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Dodatkowo wyjątkowo korzystne ceny umożliwiają skuteczne konkurowanie na rynku części samochodowych. Oferta Statim obejmuje swoim zakresem zdecydowaną większość modeli pojazdów na polskim rynku, a także na rynkach krajów sąsiednich.

Jednym z czołowych produktów firmy jest sprzęgło. Prawidłowa i bezawaryjna praca sprzęgła jest sprawą nad wyraz istotną. Sprzęgło to część, która umożliwia włączanie i rozłączanie napędu pomiędzy jednostką napędową, a skrzynią biegów. Innymi słowy, jego podstawową funkcją jest przenoszenie momentu obrotowego z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów za pomocą sił tarcia. Sprzęgło kompletne składa się z tarczy sprzęgła, docisku oraz łożyska. Materiały wykorzystane do produkcji sprzęgieł Statim oraz wysoka jakość poszczególnych jego elementów wpływa na wydłużenie żywotności skrzyni biegów.

W trosce o sprawną i długotrwałą eksploatację, specjaliści branży motoryzacyjnej zalecają wybieranie sprzęgieł, które charakteryzuje wysoka jakość. Tę jakość zapewniają sprzęgła Statim, które znajdziesz w iParts.pl. Zaufaj profesjonalistom i dołącz do zadowolonych kierowców. Wybierz sprzęgło Statim.

 
Zestawy sprzęgła w iParts.pl!

SprzęgłoSprzęgło to część, która pozwala na włączanie i rozłączanie napędu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów pojazdu. Jej zasadniczym zadaniem jest przenoszenie, poprzez siłę tarcia, ruchu obrotowego z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów, w efekcie czego możliwa jest płynna zmiana biegów podczas ...

Sprawdź Sprzęgło kompletne