Sprzęgło Sachs

SachsNiemiecka firma Sachs specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzęgieł i amortyzatorów. Według zapewnień Sachs posiada sprzęgła do zdecydowanej większości modeli i marek samochodowych w jakości części oryginalnego wyposażenia. Sprzęgła Sachs to produkty technologicznie doskonałe, rewelacyjnie radzące sobie niezależnie od warunków eksploatacyjnych. Ponadto okładziny cierne sprzęgieł Sachs są bezazbestowe, a same sprzęgła są wielokrotnie testowane przed trafieniem do seryjnej sprzedaży.

 
Oferta części sprzęgła Sachs zawiera:
 

Zestaw sprzęgła Sachs. Żywotność poszczególnych elementów sprzęgła się między sobą niemal nie różni. Z tego względu Sachs oferuje program kompletnych zestawów sprzęgieł jako optymalne rozwiązanie dla rynku części zamiennych. Zestawy dostarczane są ze specjalnym smarem, który gwarantuje doskonałą pracę elementów współpracujących na dystansie wielu tysięcy kilometrów.

 

Sprzęgła do pojazdów użytkowych. Sachs specjalizuje się w branży pojazdów użytkowych dostarczając kompleksowe oraz technologicznie zaawansowane rozwiązania do wszelkich pojazdów – samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników.

 

Dwumasowe koła zamachowe. Specjalnie skonstruowane dwumasowe koła zamachowe Sachs mogą być montowane w pojazdach małej oraz średniej wielkości. W planetarnych kołach zamachowych Sachs przekładnia planetarna oraz tłumik drgań skrętnych zostały zintegrowane w jSprzęgło Sachseden element. Koło zamachowe zostało podzielone na masy pierwotną i wtórną, co w znacznym stopniu zmniejszyło poziom hałasu towarzyszącego eksploatacji.

 

Oryginalne, kompletne zestawy sprzęgłowe Sachs zostały stworzone w celu wydobycia maksymalnej mocy silników samochodowych. Oferta sprzęgieł Sachs dopasowana jest do prawie każdego samochodu zgodnie z wymogami OEM. Klienci rynku części zamiennych często wybierają sprzęgła Sachs co jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów oferowanych przez to niemieckie przedsiębiorstwo.

 
Zestawy sprzęgła w iParts.pl!

SprzęgłoSprzęgło to część, która pozwala na włączanie i rozłączanie napędu pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów pojazdu. Jej zasadniczym zadaniem jest przenoszenie, poprzez siłę tarcia, ruchu obrotowego z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów, w efekcie czego możliwa jest płynna zmiana biegów podczas ...

Sprawdź Sprzęgło kompletne