Sprężyny zawieszenia od Monroe

Monroe jest marką znaną z produkcji wysokiej jakości elementów układu zawieszenia pojazdów. Firma powstała w 1918 roku w USA, jako przedsiębiorstwo trudniące się produkcją inflatorów do opon. Od 1977 roku firma wchodzi w skład grupy Tenneco. Produkty firmy Monroe dostępne są  na niezależnym rynku części zamiennych oraz jako pierwsze wyposażenie fabryczne przez takich producentów jak między innymi Ford, Toyota, BMW i Volkswagen. Główne linie produktowe Monroe to wysokiej jakości sprężyny zawieszenia, wahacze, amortyzatory, zestawy naprawcze, stabilizatory i golenie.

 

Sprężyny zawieszenia – jak sama nazwa wskazuje - są elementem układu zawieszenia, odpowiedzialnym za utrzymanie ciężaru pojazdu i łagodzenie drgań, powstałych podczas poruszania się po nierównej nawierzchni. Dobrze funkcjonujące sprężyny zawieszenia pozwalają wydłużyć okres eksploatacji pozostałych części samochodowych, z którymi ściśle współpracują. Ich optymalna praca wpływa na jakość prowadzenia pojazdu, bezpieczeństwo oraz poprawną geometrię zawieszenia.

 

Sprężyny zawieszenie Monroe to najwyższa jakość i gwarantowane bezpieczeństwo. Najnowsza technologia sprawia, że producent korzysta z zaawansowanych możliwości technicznych i testów jakościowych – a to wszystko po to, aby dostarczyć Państwu części niezawodne, wytrzymałe i wydajne.

 

Sprężyny zawieszenia Monroe to gwarancja wysokiej jakości i trwałości:

 

  • - wykonane z najwyższej jakości stali,
  • - malowane proszkowo lub lakierowane w celu zabezpieczenia przed korozją i rdzą.
 

Każda ze sprężyn zawieszenia jest optymalnie i właściwie skalibrowana, dzięki czemu utrzymuje ciężar i zapewnia prawidłową pracę układu zawieszenia. Nie ryzykuj, wybierz sprawdzoną markę i postaw na Monroe.

 
Tanie sprężyny zawieszenia w iParts.pl

Sprężyny zawieszenia

To dzięki nim podczas jazdy nie odczuwamy większości nierówności nawierzchni, po których toczą się koła samochodu. Sprężyny zawieszenia to strażnicy komfortu podróżowania i bariera ochronna przed dostawaniem się do kabiny auta wszelkiego rodzaju ...

Sprawdź Sprężyny zawieszenia