Sprężyny zawieszenia Lesjofors

Lesjofors to szwedzkie przedsiębiorstwo zajmujące się od blisko 200 lat produkcją sprężyn zawieszenia. Początki firmy datuje się jednak już na 1675 rok. Obecnie firma jest jednym z największych producentów różnego rodzaju sprężyn, przeznaczonych na potrzeby przemysłu oraz motoryzacji. W ofercie firmy znajduje się ponad 5500 typów sprężyn, pasujących do większości modeli i marek samochodów europejskich i azjatyckich.


Wysoka jakość materiałów - odpornych na działanie temperatur, zmianę warunków atmosferycznych oraz korozję - wykorzystanych do produkcji sprawia, że sprężyny zawieszenia Lesjofors charakteryzują się zmniejszonym ryzykiem pęknięcia w trakcie eksploatacji. Optymalna geometria sprężyn to podstawa prawidłowej pracy zawieszenia. Bardzo dobra jakość produktów w połączeniu z umiarkowanymi cenami sprawia, że ich popularność na rynku międzynarodowym stale wzrasta. Nic więc dziwnego, że sprężyny te montowane są przez wiele koncernów samochodowych na pierwsze wyposażenie fabryczne.


1. Sprężyny śrubowe
– firma oferuje ponad 5500 różnych rodzajów sprężyn śrubowych, dla prawie wszystkich europejskich i azjatyckich samochodów na rynku. Wszystkie sprężyny wykonane są z materiałów redukujących ryzyko przedwczesnego uszkodzenia, zapewniając wysoki standard jakości. Wykonane są z najlepszej stali sprężynowej. Wśród rodzajów sprężyn śrubowych znajdziemy:
Cylindryczne
Stożkowe
Mini-block


2. Sprężyny sportowe – firma oferuje ponad 800 kompletnych zestawów sprężyn sportowych. Poprawiają one bezpieczeństwo jazdy, poprzez zwiększone trzymanie się drogi oraz stabilność w zakrętach. Zestawy te pozwalają na obniżenie zawieszenia nawet o 5 cm, zwiększając sztywność sprężyny i podnosząc bezpieczeństwo jazdy.


3. Sprężyny płytkowe (płaskie) – najstarsza forma sprężyny zawieszenia. Ich konstrukcja oparta jest na płaskiej geometrii trapezu.


Zaawansowane metody produkcji zapewniają najwyższą jakość w korzystnej cenie. Wszystkie sprężyny Lesjofors produkowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami, wymogami rynku motoryzacyjnego i przepisami. Skorzystaj z oferty Lesjofors, postaw na najlepszych.

 
Tanie sprężyny zawieszenia w iParts.pl

Sprężyny zawieszenia

To dzięki nim podczas jazdy nie odczuwamy większości nierówności nawierzchni, po których toczą się koła samochodu. Sprężyny zawieszenia to strażnicy komfortu podróżowania i bariera ochronna przed dostawaniem się do kabiny auta wszelkiego rodzaju ...

Sprawdź Sprężyny zawieszenia

Powiązane części samochodowe LESJÖFORS