Oferta sprężyn zawieszenia firmy Bilstein

Bilstein to jeden z najpopularniejszych i najstarszych producentów części na świecie. Firma powstała w 1844 roku. Początkowo jednak zajmowała się produkcją części przeznaczonych dla hutnictwa, takich jak piły, łańcuchy, dłuta itp. Przedsiębiorstwo obecnie zajmuje się produkcją i dystrybucją samochodowych części zamiennych. Wśród głównych produktów Febi Bilstein znajdziemy elementy układu hamulcowego i układu zawieszenia. Marka ta, to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek części motoryzacyjnych. Oferuje produkty o najwyższej jakości, w korzystnych cenach.

 

Jednym z elementów układu zawieszenia, wytwarzanych przez Febi Bilstein są sprężyny zawieszenia. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymanie masy auta oraz tłumienie drgań, powstałych podczas jazdy po nierównej nawierzchni.

 

Zgodnie z zaleceniami producentów, sprężyny zawieszenia powinny być poddawane regularnym kontrolom – podobnie jak cały układ zawieszenia. Uszkodzone sprężyny zawieszenia wpływają na obniżenie poziomu bezpieczeństwa jazdy. Nieprawidłowości w ich pracy objawiają się m.in. niepokojącymi odgłosami podczas skrętów lub podczas jazdy po nierównościach. Na skutek ich awarii wydłuża się droga hamowania, a opony szybciej się zużywają. Pamiętajmy, aby podczas wymiany zadbać o wymianę obydwu sprężyn danej osi. Pozwoli to nam uniknąć kosztownych napraw w późniejszym okresie użytkowania.

 

Zalety sprężyn zawieszenia Febi Bilstein:

 

  • Innowacyjne rozwiązania,
  • Wysoka jakość,
  • Wysoki poziom odporności na zerwania,
  • Długa żywotność,
  • Jakość OEM.

 

Wybierając sprężyny Bilstein, wybierasz niekwestiowanego mistrza. Przekonaj się sam.

 
Tanie sprężyny zawieszenia w iParts.pl

Sprężyny zawieszenia

To dzięki nim podczas jazdy nie odczuwamy większości nierówności nawierzchni, po których toczą się koła samochodu. Sprężyny zawieszenia to strażnicy komfortu podróżowania i bariera ochronna przed dostawaniem się do kabiny auta wszelkiego rodzaju ...

Sprawdź Sprężyny zawieszenia