Części samochodowe SPAHN GLÜHLAMPEN

Kategorie

Auto części zamienne Spahn Gluhlampen

Części samochodowe SPAHN GLÜHLAMPEN

Spahn Gluhlampen to firma założona w 1952 roku, od początku działalności związana z produkcją oświetlenia samochodowego. Początkowo produkcja ograniczała się do kilku głównych rodzajów żarówek jarzeniowych do samochodów – zwłaszcza osobowych. Z czasem producent zaczął zwiększać asortyment, aby dzisiaj móc oferować swoim klientom szeroki wybór żarówek różnego rodzaju, w tym licznych modeli niskowoltażowych. Ofertę przedsiębiorstwa stanowią żarówki do wszystkich istotnych lamp i reflektorów samochodowych. Obecnie producent spełnia potrzeby zarówno posiadaczy samochodów osobowych, jak i ciężarowych. W ofercie znajdują się m.in.: żarówki reflektorów przednich i tylnych, świateł STOP, świateł dalekosiężnych i wiele więcej.

Firma Spahn Gluhlampen to przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane z branżą motoryzacyjną. Jednak dzisiaj działalność firmy nie ogranicza się już tylko do produkcji żarówek samochodowych. Producent współpracuje dzisiaj także z wieloma innymi branżami, w których niezbędne są najnowsze rozwiązania z obszaru elektryki oświetleniowej. Przedsiębiorstwo posiada własne laboratoria badawcze na terenie Niemiec, w których nieustannie trwają prace nad doskonaleniem żarówek, dystrybuowanych na terenie Niemiec oraz licznych krajów europejskich i nie tylko.

 

Opinie o częściach Spahn Gluhlampen

Jedne z najlepszych żarówek pod względem zarówno efektywności, jak i czasu działania. Korzystam od wielu lat i nie zamierzam ich zmieniać. Polecam żarówki Spahn każdemu, kto chce mieć z głowy kwestię wymiany żarówek na długie lata.

, Poznań

Bogata oferta i przystępne ceny przekonały mnie do skorzystania z propozycji od firmy Spahn Gluhlampen. Dzisiaj zupełnie tego nie żałuję. Żarówki marki Spahn Gluhlampen są absolutnie niezawodne. Dobre produkty za rozsądne pieniądze.

, Ełk

Trwałość i niezawodność to dwa słowa, które najlepiej określają produkty od Spahn Gluhlampen. Korzystam z ich żarówek już od kilku lat. Nigdy się nie rozczarowałem, dlatego następnym razem z pewnością również wybiorę żarówkę Spahn.

, Żywiec

Producent żarówek Spahn Gluhlampen to firma bardzo profesjonalna. Wyraźnie widać, że jej produkty są dopracowane pod każdym względem. Są doskonale wykończone, trwałe i co nie mniej ważne, wyjątkowo energooszczędne.

, Tarnów