Części samochodowe QUICK STEER

Kategorie

Auto części zamienne Quick Steer

Części samochodowe QUICK STEER

Quick Steer to jedna z dziesiątek marek części samochodowych, zarządzanych przez korporację Federal Mogul. Przedsiębiorstwo posiada główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych, gdzie się narodziło jeszcze w XIX wieku. Niemniej jednak dzisiaj jest to międzynarodowy koncern, oferujący części samochodowe w zasadzie z wszystkich kategorii. Pod marką Quick Steer oferowane są części zawieszenia oraz układu kierowniczego. Quick Steer to marka ekonomiczna, pod którą oferowane są stosunkowo tanie produkty. Jednocześnie auto części Quick Steer są produkowane pod okiem specjalistów z Federal Mogul, na taśmach produkcyjnych należących do tego motoryzacyjnego giganta. Dlatego też pod względem jakości części samochodowe Quick Steer nie odbiegają od droższych komponentów oferowanych przez inne firmy.

Ofertę marki Quick Steer stanowią takie części samochodowe, jak wahacze, sworznie i tuleje wahacza, łączniki stabilizatora, ale też drążki kierownicze i ich pojedyncze elementy. Asortyment producenta to części przeznaczone dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma skupia się przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb rynku amerykańskiego i europejskiego, jednak w większości pokrywa również azjatycki park samochodowy. Ogółem części samochodowe Quick Steer pokrywają około 95% światowego parku samochodowego.

Opinie o częściach Quick Steer

Quick Steer to moim zdaniem lider wśród producentów ekonomicznych części zawieszenia. Współczynnik ceny do jakości takich części samochodowych, jak wahacze czy łączniki stabilizatora, jest więcej niż zadowalający.

, Zawiercie

Jakościowe części samochodowe dostępne w atrakcyjnych cenach. Tak najkrócej i najtrafniej opisałbym ofertę firmy Quick Steer. Korzystałem z licznych części układu kierowniczego i układu zawieszenia, zawsze byłem zadowolony.

, Kielce

Wysoka jakość wahaczy Quick Steer była dla mnie zaskoczeniem. Sądziłem, że w takiej cenie nie sposób znaleźć tak trwałe elementy. Jestem pozytywnie zaskoczony i z pewnością jeszcze niejednokrotnie skorzystam z oferty Quick Steer.

, Przemyśl

Poszukując niezawodnych części zawieszenia warto wybrać Quick Steer. Wahacze, sworznie czy tuleje od tego producenta to sprawdzona jakość i spokój na wiele lat, ponieważ bardzo rzadko ulegają one awariom. Polecam każdemu części Quick Steer.

, Bydgoszcz