Nowe przewody zapłonowe od BERU

Firma BERU założona została w 1912 roku, przez Juliusa Behr i Alberta Ruprecht. Od tego czasu dostarcza najwyższej jakości produkty związane z techniką rozruchu i zapłonu, wśród których znajdziemy czujniki, elementy układu zapłonowego do silników benzynowych i wysokoprężnych, oświetlenie samochodowe oraz inne elementy z działu elektroniki.

 

Jednym z produktów firmy Beru są wysokiej jakości przewody zapłonowe. Przewody zapłonowe odpowiadają za dostarczenie odpowiedniej ilości prądu do świec zapłonowych. Ich podstawowym zadaniem jest zatem zainicjowanie procesu spalania mieszanki paliwowo-powietrznej. Jeżeli przewody zapłonowe są uszkodzone, należy je bezzwłocznie wymienić. Niesprawne przewody nie dostarczają prądu o wymaganych parametrach. Objawia się to spadkiem mocy, zwiększoną ilością zużycia paliwa i trudnościami z uruchomieniem auta. Wszelkie usterki w układzie paliwowym doprowadzić mogą do uszkodzenia układu wydechowego oraz skrócenia żywotności silnika i jego podzespołów.

 

W ofercie Beru znajdziemy wysokiej jakości elementy układu wysokiego napięcia, w tym:

 

  1. Zestawy przewodów zapłonowych – składają się z gotowych konfekcjonalnych kabli i wtyków, których wymiana jest niezwykle prosta. Zestawy dostępne są w wersji miedzianej oraz opornikowej.
  2. Kable zapłonowe – spełniają wymagania rynku OEM, dzięki czemu gwarantują precyzyjną pracę, optymalną moc i oszczędne zużycie paliwa. Dostępne są w trzech wersjach:

  3. - Beru CarbonCable – oporowe przewody zapłonowe (opornik węglowy),
    - Beru CopperCable - kable miedziane,
    - Beru PowerCable – oporowe przewody zapłonowe (rdzeń ferromagnetyczny z drutem oporowym).
 
Przewody zapłonowe w iParts.pl!

Przewody zapłonowe to kolejne elementy, o których istnieniu dowiadujemy się dopiero w momencie, gdy przestają poprawnie działać. Silnikowe przewody zapłonowe pracują w ekstremalnych warunkach, mając nieustannie do czynienia ze zmiennymi temperaturami, wilgocią, solą czy też innymi negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego też, wcześniej czy później, będziesz zmuszony do ich wymiany. W iParts.pl posiadamy największą ofertę przewodów ...

Sprawdź Przewody zapłonowe