Czujnik masowy powietrza SWAG

Firma SWAG jest uznanym na całym świecie producentem części samochodowych. Asortyment przedsiębiorstwa składa się na ponad 13 tys. rozmaitych auto części pasujących do większości modeli i marek samochodowych. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla niemieckich pojazdów, ale nie brakuje tu również podzespołów dla reszty europejskich oraz azjatyckich producentów aut.

 

Przepływomierz masowy powietrza SWAG stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości części zamiennych. Przepływomierze firmy SWAG są stworzone tak, aby bez większych przeszkód wytrzymać przebiegi z rzędu ponad 100 tys. km. Należy jednak pamiętać, aby dbać o regularne przeglądy i prawidłową eksploatację samochodu. Zamontowanie niskiej jakości filtru powietrza jest w stanie skrócić żywotność przepływomierza masowego powietrza nawet o połowę. W ofercie części iParts.pl znaleźć można nowe przepływomierze SWAG objęte dedykowanym okresem gwarancyjnym.

 

Oryginalne części SWAG

SWAG to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją części zamiennych. Asortyment firmy składa się na ponad 16 000 zamiennych części firmy SWAG z przeznaczeniem do europejskich oraz azjatyckich samochodów. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jakie firma SWAG uzyskała w przeciągu 55 lat działalności przełożyło się na produkcję doskonałych części samochodowych o najwyższej jakości wykonania. 

Oferta ...

Czytaj więcej o SWAG