Przepływomierz powietrza QH

 

Firma Quinton Hazell to angielskie przedsiębiorstwo wchodzące w skład grupy Klarius. Spółka ta jest jedną z najdynamiczniej rozwijających firm produkujących części zamienne w Europie. Szacuje się, że oferta Klarius Group pokrywa aż 99% najpopularniejszych samochodów podróżujących na co dzień po europejskich drogach.

 

W ofercie części QH można znaleźć wiele doskonałych jakościowo podzespołów w atrakcyjnych cenach, w tym również przepływomierze masowe powietrza. Zadaniem przepływomierza jest pomiar ilości powietrza dostarczanego do komory spalania co umożliwia komputerowi dobór prawidłowej mieszanki paliwowo-powietrznej. Uszkodzony przepływomierz masowy powietrza jest w stanie m.in. zwiększyć średnie spalanie samochodu nawet o 15%. W sklepie motoryzacyjnym iParts.pl można znaleźć szeroki wybór przepływomierzy masowych powietrza Quinton Hazell dla zdecydowanej większości marek i modeli samochodowych. Przepływomierze QH charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i równomierną wydajnością przez cały okres eksploatacyjny.

 

Produkty firmy Quinton Hazell

Nazwa firmy Quinton Hazell powstała od imienia i nazwiska założyciela. O działalności przedsiębiorstwa było już głośno w okresie międzywojennym, gdy dostarczano części Quinton Hazell, które wykorzystywano w osprzęcie wojennym. Następnie sir Quinton Hazell zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych w celu dokładnej obserwacji precyzyjnie rozwijającej się tamtejszej branży motoryzacyjnej. Wrócił w roku 1946 i postanowił ukierunkować ...

Czytaj więcej o QUINTON HAZELL