Przepływomierz powietrza QH

 

Firma Quinton Hazell to angielskie przedsiębiorstwo wchodzące w skład grupy Klarius. Spółka ta jest jedną z najdynamiczniej rozwijających firm produkujących części zamienne w Europie. Szacuje się, że oferta Klarius Group pokrywa aż 99% najpopularniejszych samochodów podróżujących na co dzień po europejskich drogach.

 

W ofercie części QH można znaleźć wiele doskonałych jakościowo podzespołów w atrakcyjnych cenach, w tym również przepływomierze masowe powietrza. Zadaniem przepływomierza jest pomiar ilości powietrza dostarczanego do komory spalania co umożliwia komputerowi dobór prawidłowej mieszanki paliwowo-powietrznej. Uszkodzony przepływomierz masowy powietrza jest w stanie m.in. zwiększyć średnie spalanie samochodu nawet o 15%. W sklepie motoryzacyjnym iParts.pl można znaleźć szeroki wybór przepływomierzy masowych powietrza Quinton Hazell dla zdecydowanej większości marek i modeli samochodowych. Przepływomierze QH charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i równomierną wydajnością przez cały okres eksploatacyjny.

 
Przepływomierz powietrza (MAF)

Przepływomierz masowy powietrzaSensor MAF to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej sprawdzonych i precyzyjnych rodzajów przepływomierza stosowany we współczesnych samochodach. Zapewne wielu kierowców nie ma nawet pojęcia o jego istnieniu, ale to właśnie ...

Sprawdź Przepływomierz masowy powietrza