Oferta przepływomierzy Pierburg

Pierburg to hiszpańskie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem części samochodowych na potrzeby rynku części zamiennych. Części samochodowe Pierburg są cenione i polecane przez mechaników i kierowców z całego świata. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji doskonałych przepływomierzy masowych powietrza, które montowane są w silnikach samochodowych od przeszło 10 lat.

 

Przepływomierz masowy powietrza Pierburg stanowi niezwykle istotny element układu zasilania powietrzem. W przypadku benzynowych jednostek napędowych przepływomierz wykorzystywany jest do obliczenia dawki wtryskiwanego paliwa, zaś w przypadku silników wysokoprężnych również pomaga w recyrkulacji spalin. Przepływomierze masowe powietrza Pierburg są gwarantują bezproblemowy montaż oraz najwyższą precyzję działania przez cały okres eksploatacji.

 
Przepływomierz powietrza (MAF)

Sensor MAF to obecnie jeden z najlepszych, najbardziej sprawdzonych i precyzyjnych rodzajów przepływomierza stosowany we współczesnych samochodach. Zapewne wielu kierowców nie ma nawet pojęcia o jego istnieniu, ale to właśnie przepływomierz masowy powietrza pełni kluczową funkcję w procesie przygotowywania mieszanki paliwowo-powietrznej w silniku. iParts.pl to sklep posiadający największą ofertę przepływomierzy w Polsce, w tym również ...

Sprawdź Przepływomierz masowy powietrza