Oferta przepływomierzy Pierburg

Pierburg to hiszpańskie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem części samochodowych na potrzeby rynku części zamiennych. Części samochodowe Pierburg są cenione i polecane przez mechaników i kierowców z całego świata. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji doskonałych przepływomierzy masowych powietrza, które montowane są w silnikach samochodowych od przeszło 10 lat.

 

Przepływomierz masowy powietrza Pierburg stanowi niezwykle istotny element układu zasilania powietrzem. W przypadku benzynowych jednostek napędowych przepływomierz wykorzystywany jest do obliczenia dawki wtryskiwanego paliwa, zaś w przypadku silników wysokoprężnych również pomaga w recyrkulacji spalin. Przepływomierze masowe powietrza Pierburg są gwarantują bezproblemowy montaż oraz najwyższą precyzję działania przez cały okres eksploatacji.

 

Pierburg - oferta części

Hiszpańskie przedsiębiorstwo Pierburg zajmuje się produkcją oryginalnych i zamiennych części samochodowych. Na rynku motoryzacyjnym firma obecna jest od 1957 roku. Główna siedziba oraz magazyn o przestrzeni użytkowej przekraczającej 26 000 metrów kwadratowych znajdują się w hiszpańskiej miejscowości Abadiano. Ponad 50 lat obecności na rynku części zamiennych umożliwiło znalezienie się hiszpańskiemu przedsiębiorstwu pośród liderów produkcji w tym sektorze. ...

Czytaj więcej o PIERBURG