Charakterystyka przepływomierzy Maxgear

Maxgear to polska firma motoryzacyjna oferująca podzespoły na potrzeby rynku części zamiennych. Asortyment części Maxgear składa się na szeroki wybór spośród 1000 podzespołów do samochodów europejskich oraz japońskich. Części Maxgear obecne są w największym katalogu części samochodowych – TecDoc.

 

W bogatej ofercie części Maxgear można znaleźć wysokiej jakości przepływomierze masowe powietrza. Przepływomierze zwane często czujnikami masy montowane są w nowoczesnych samochodach spełniających normy dotyczące spalania Euro 4. Ich zadaniem jest kontrolowanie ilości powietrza dostającej się do cylindrów jednostki napędowej, co umożliwia dobranie optymalnej dawki paliwa wtryskiwanej do komory spalania. Przepływomierze masowe powietrza Maxgear charakteryzuje wysoka wytrzymałość na różnice temperatur, co gwarantuje ich doskonałą pracę niezależnie od warunków eksploatacyjnych.

 

Kilka zdań o producencie części - Maxgear

Firma Maxgear to synonim wysokiej jakości i bogatej oferty części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Wnikliwa kontrola i staranny dobór dostawców sprawia, części samochodowe Maxgear charakteryzują się wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia oraz innowacyjnością. Grono specjalistów i wykwalifikowana kadra pracowników stale czuwa nad utrzymaniem niezawodności produktów.

Części Maxgear dzięki zastosowaniu ...

Czytaj więcej o MAXGEAR