Dlaczego przepływomierze Hella?

Hella to niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem części samochodowych zarówno na potrzeby oryginalnego wyposażenia pojazdów oraz dla rynku części zamiennych. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji elementów oświetlenia, ale oprócz tego tworzy wysokiej jakości przepływomierze masowe powietrza.

 

Przepływomierz masowy powietrza Hella zaprojektowany jest w innowacyjny sposób umożliwiający maksymalną redukcję emisji dwutlenku węgla. Stworzony jest według najnowszych technologii co ma na celu zagwarantowanie jego prawidłowej eksploatacji przez cały okres użytkowania. Głównym zadaniem przepływomierza masowego powietrza jest kontrola natężenia powietrza, które kierowane jest do komory spalania. W większości samochodów osobowych przepływomierz masowy powietrza montowany jest pomiędzy filtrem powietrza, a przepustnicą.

 

Kilka zdań o Hella

Hella to niemieckie przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 25 tysięcy pracowników. Sprzedaż części firmy Hella skupia się na częściach oświetlenia oraz elektroniki samochodowej. Ponad stuletnie doświadczenie w branży pozwala firmie znajdować się w rankingach największych światowych oraz niemieckich przedsiębiorstw. Nieustanny rozwój firmy sprawia, że produkcja oferowanych części odbywa się w 70 fabrykach znajdujących się w 30 ...

Czytaj więcej o HELLA