Co wyróżnia przepływomierze Febi Bilstein?

Febi Bilstein to znana i ceniona firma na rynku motoryzacyjnym. Zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem części na rynek części zamiennych, ale oprócz tego dostarcza podzespoły wielu koncernom motoryzacyjnym w ramach seryjnego wyposażenia pojazdów. Asortyment niemieckiego przedsiębiorstwa zawiera ponad 20 tys. różnych podzespołów, które nabyć można w przeszło 130 krajach całego świata.

 

Przepływomierz masowy powietrza Febi Bilstein charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania oraz doskonałą odpornością na zmianę temperatur. W swojej ofercie firma Febi Bilstein posiada dwa rodzaje przepływomierzy: HLM oraz HFM. Pierwszy typ przepływomierzy jako element grzejny wykorzystuje gorący drut, drugi zaś posiada platynową warstwę oporową, która odpowiedzialna jest za dokonywanie pomiarów przepływu powietrza. W ofercie części iParts.pl można znaleźć nowe przepływomierze masowe powietrza Febi Bilstein przystosowane do większości marek i modeli samochodowych.

 

Oferta części Febi Bilstein

Febi Bilstein to jedna z najstarszych firm działających na rynku motoryzacyjnym. Została założona już w 1844 roku i od tego momentu zajmuje się produkcją i dystrybucją części zamiennych. Przedsiębiorstwo w głównej mierze znane jest z tworzenia wysokiej jakości elementów układu hamulcowego oraz zawieszenia. Sukcesy na rynku motoryzacyjnym umożliwia wykwalifikowany zespół składający się z około 1 300 pracowników oraz niemiecka solidność i ...

Czytaj więcej o FEBI BILSTEIN