Przepływomierze Delphi w iParts.pl

Przepływomierz masowy powietrza odpowiada za pomiar i przesyłanie do komputera pojazdu danych dotyczących ilości powietrza przekazywanej do cylindrów. Działanie to pozwala na dobranie właściwej ilości paliwa trafiającej do komory spalania, a co za tym idzie gwarantuje prawidłową pracę jednostek napędowych. Warto zadbać o regularną wymianę przepływomierza masowego powietrza, gdyż w przypadku uszkodzenia tej części moc silnika może zostać ograniczona nawet o połowę! Z racji ważnej roli odgrywanej przez przepływomierze masowe powietrza w silnikach należy kupować podzespoły pochodzące od znanych i renomowanych producentów.

 

Firma Delphi posiada w swoim asortymencie szeroki wybór przepływomierzy masowych powietrza. Przepływomierz masowy powietrza Delphi charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania i sporą wytrzymałością niezależnie od warunków eksploatacyjnych. Marka ta jest uznana wśród mechaników i kierowców na całym świecie dzięki czemu zakup części zamiennych Delphi stanowi pewny wybór.

 

Oprócz produkcji części na potrzeby tzw. "aftermarketu" firma Delphi jest obecna ze swoją ofertą w zakresie dostarczania części dla oryginalnego wyposażenia pojazdów. Przepływomierze masowe powietrza Delphi wykorzystywane w seryjnej produkcji pojazdów charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, która następnie odzwierciedlana jest w częściach oferowanych dla rynku zamienników. Przepływomierze powietrza oraz wiele pozostałych części Delphi z powodzeniem montowanych jest w milionach samochodów na całym świecie.

 

Krótka charakterystyka Delphi

Delphi od ponad stu lat opracowuje części samochodowe przeznaczone do seryjnej produkcji pojazdów oraz na rynek części zamiennych. Firma jest stałym partnerem 25 czołowych producentów samochodowych, wykorzystujących części Delphi na tzw. "pierwszy montaż". Zatrudnienie w koncernie znajduje ponad 100 tysięcy pracowników w 270 ośrodkach i 24 centrach konstrukcyjnych ulokowanych w 32 krajach całego świata. 

Firma Delphi jest jednym z liderów w zakresie ...

Czytaj więcej o DELPHI