O przegubach Metelli

Firma Metelli powstała w 1962 roku we Włoszech. Za oficjalną datę rozpoczęcia produkcji części samochodowych uważa się jednak rok 1970, kiedy w pierwszym zakładzie należącym do przedsiębiorstwa rozpoczęto produkcję komponentów silników. Obecnie produkty Metelli dystrybuowane są w krajach Europy, Afryki, Azji, Ameryki i Oceanii.

 

Metelli to kompleksowa oferta produktów układu napędowego, wśród których znajdziemy między innymi wysokiej jakości przeguby napędowe. Przegub to łącznik dwóch elementów wału lub półosi w miejscu, gdzie siła napędowa przenoszona przez wał jest przekazywana pod kątem. Na rynku dostępne są przeguby zewnętrzne i wewnętrzne. Uszkodzenie przegubów może być przyczyną awarii układu napędowego oraz nawet unieruchomienia pojazdu. Głównymi symptomami uszkodzenia przegubów wewnętrznych są drgania układu kierowniczego, odgłosy przeskakiwania w przegubach w chwili przyspieszania, uczucie bicia w kole kierownicy lub w przypadku przegubu zewnętrznego – metaliczne i niepokojące odgłosy podczas zwiększania prędkości jazdy, wyczuwalny luz osiowy lub drgania kierownicy.

 

Cechami charakterystycznymi przegubów Metelli są:

  • Bezpieczeństwo działania podczas całego okresu użytkowania
  • Żywotność i trwałość
  • Odporność i wydajność
  • Najwyższa jakość i niezawodność.
 

Włoski koncern wykorzystuje najnowocześniejsze technologie produkcji, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Przeguby Metelli charakteryzują się najwyższą jakością, dlatego znajdują uznanie zarówno na rynku części zamiennych, jak i u producentów samochodów. Przekonaj się sam i wybierz wysokiej jakości przeguby napędowe Metelli.

 
Przeguby napędowe w iParts.pl!

Przeguby samochodowe to elementy bezpośrednio odpowiedzialne za przeniesienie napędu z mechanizmu różnicowego na koła auta. Niestety, naprawa przegubów napędowych jest najczęściej dość pracochłonne i kosztowne. W iParts.pl znajdziesz szeroką gamę przegubów napędowych do wszystkich marek samochodów w najniższych rynkowych cenach. Dostarczamy przeguby pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, które są w 100% ...

Sprawdź Przeguby napędowe