Pompa wody Ruville

Firma Ruville powstała w 1922 roku. Założona została przez jednego z pionierów niezależnego rynku części zamiennych – Egona von Ruville. Długoletnie i bogate doświadczenie oraz wyspecjalizowana kadra pracowników i nieustanne opracowywanie nowych technologii produkcji sprawiły, że od początku swojego istnienia firma słynie z wysokiej jakości części samochodowych.


Wśród produktów Ruville znajdziemy komponenty zawieszenia oraz układów napędowych, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Części samochodowe Ruville wykorzystywane są przez światowej sławy koncerny samochodowe na pierwszy montaż, w tym między innymi przez markę BMW i Volkswagen. Szczególną popularnością wśród klientów cieszą się pompy wody Ruville.


Pompa wody to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia. Podstawową funkcją układu chłodzenia jest odbieranie nadmiaru ciepła i oddawanie go do otoczenia. Pompa wody wymusza ciągły obieg płynu w układzie, pompując czynnik chłodzący, który płynie przez silnik, chłodnicę i nagrzewnicę – oznacza to, że płyn chłodniczy jest w ciągłym ruchu. Pompy wody pracują pod bardzo dużym obciążeniem. W sytuacji gdy pompa wody dozna awarii zwiększa to prawdopodobieństwo awarii silnika, która niestety bywa kosztowna. Właśnie z tego powodu warto zadbać o wybór pompy wody dobrego producenta.

 

Pompy wody Ruville to przede wszystkim:
• Konstrukcja sprzyjająca przepływowi,
• Koła łopatkowe z wysokiej jakości tworzywa sztucznego,
• Wysokojakościowe uszczelnienia pierścienia ślizgowego do ciśnienia wielkości 1, 5 bar.


Pompy wody Ruville to elementy doskonałej jakości, gwarantujące maksymalną niezawodność w długim okresie. Pompy wody Ruville wyróżnia dopracowana konstrukcja, doskonałe uszczelnienie i wysoka jakość OEM. Nie ryzykuj, wybierz części sprawdzonych producentów.

 
Pompy wody samochodowe

Pompa wody, nazywana również pompą cieczy chłodzącej, to jedno z istotniejszych urządzeń osprzętu silnika, służące do skutecznego chłodzenia jednostki napędowej. Posiadamy bogatą ofertę pomp wody do wszystkich modeli współczesnych samochodów. Przygotowaliśmy urządzenia pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów części samochodowych, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację Twojego auta.

Pompa wody w ...

Sprawdź Pompa wody