O pompach wody Metelli

Firma Metelli powstała w 1962 roku we Włoszech, jednak dopiero w 1970 roku rozpoczęła produkcję pierwszym części samochodowych, a dokładnie elementów silników samochodowych. Obecnie produkty Metelli dystrybuowane są w krajach Europy, Afryki, Azji, Ameryki i Oceanii.
 

Wśród produktów Metelli znajdziemy wysokiej jakości komponenty silnika, elementy układu hamulcowego, przenoszenia napędu oraz pompy wody, cieszące się szczególną popularności i zaufaniem ze strony klientów. Pompa wody to jeden z najważniejszych elementów układu chłodzenia, którego podstawową funkcją jest odbieranie nadmiaru ciepła i oddawanie go do otoczenia. Pompa wody wymusza ciągły obieg płynu w układzie chłodzenia pompując czynnik chłodzący, który przepływa przez silnik, chłodnicę i nagrzewnicę. Pompa wody to element, który narażony jest na pracę pod bardzo dużym obciążeniem. Warto więc wybierać produkty bezpieczne – takie jak części Metelli.

 

Pompy wody Metelli przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałościowe w ekstremalnych warunkach. Dostępne są również w zestawach z paskiem rozrządu. Pompy wody Metelli skonstruowane są w sposób sprzyjający optymalnemu przepływowi, z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów i surowców. Stanowią one gwarancję szczelności i zredukowania możliwości wycieku do minimum. Zapewniają maksymalną niezawodność przez cały okres eksploatacji.

 
Pompy wody samochodowe

Pompa wody, nazywana również pompą cieczy chłodzącej, to jedno z istotniejszych urządzeń osprzętu silnika, służące do skutecznego chłodzenia jednostki napędowej. Posiadamy bogatą ofertę pomp wody do wszystkich modeli współczesnych samochodów. Przygotowaliśmy urządzenia pochodzące wyłącznie od najlepszych producentów części samochodowych, mając na uwadze długą i bezproblemową eksploatację Twojego auta.

Pompa wody w ...

Sprawdź Pompa wody

Powiązane części samochodowe METELLI