O pompach wody DOLZ

DOLZ to hiszpański koncern zajmujący się produkcją i dystrybucją pomp wody przeznaczonych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Firma specjalizuje się w branży motoryzacyjnej od początku swojego istnienia, a więc od ponad 70 lat. Produkty DOLZ wykonane są z materiałów najwyższej jakości i są zgodne ze światowymi normami. Producent dostarcza pompy wody na rynek części zamiennych oraz jako elementy pod pierwszy montaż. Szacuje się, że około 99% samochodów w Europie wyposażone jest w części wyprodukowane przez DOLZ. Według producenta dziennie z fabryk na rynek wypuszczanych jest około 12 000 części.

 

Pompy wody hiszpańskiej firmy powstają w specjalnych odlewniach sterowanych cyfrowo przez co ich wykonanie jest bardzo dokładne. Wszystkie części przechodzą wielokrotne testy, które mają na celu wyeliminowanie takich wad jak np. głośna praca czy wycieki. Produkty DOLZ otrzymały nagrodę jakości Q1 przyznawaną przez Ford Motor, posiadają też certyfikaty tj. ISO 9001:2000 by SGS.

 

Pompy wody firmy Dolz

Firma DOLZ to jedno z nielicznych przedsiębiorstw motoryzacyjnych, które w swojej fabryce łączy wytapianie aluminium z zautomatyzowanymi procesami produkcji oraz montażu. Główny zakład produkcyjny DOLZ znajduje się w Hiszpanii i składa się z 20 tys. metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej. Spora ilość miejsca oraz najnowocześniejszy sprzęt produkcyjny sprawia, że DOLZ jest jednym z liderów w zakresie produkcji doskonałych pomp ...

Czytaj więcej o DOLZ