NWB jest topowym producentem wycieraczek samochodowych i ich elementów składowych. Firma powstała w 1965 roku i od tego czasu dostarcza swoje produkty aż do 11 producentów na terenie Japonii. Wśród odbiorców produktów znajdziemy nie tylko koncerny samochodowe, ale również producentów statków i motorówek, sprzętu użytkowego lub autobusów i wielu innych.

Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów zależy od wielu elementów układu samochodowego. Zarówno tych znajdujących się pod maską, jak i zawieszenia. Niezbędnym elementem bezpiecznej podróży są jednak również powszechnie znane i dostępne wycieraczki samochodowe. W dzisiejszych czasach dostępne są w sklepach motoryzacyjnych, na stacjach  benzynowych, a nawet w hipermarketach. Ich stosowanie i prawidłowa eksploatacja pozwala zwiększyć widoczność podczas jazdy, przyczyniając się do wzrostu bezpieczeństwa na drodze.

Wycieraczki NWB doskonale chronią szybę przed zabrudzeniami, usuwają brud, kurz, wodę, śnieg, a nawet lód. Charakteryzuje je również:
- Solidna konstrukcja,
- Precyzja wykonania,
- Wysokiej jakości materiały,
- Idealne dopasowanie,
- Szerokie zastosowanie,
- Niezawodność,
- Odporność na uszkodzenia.

Wycieraczki NWB
do strzał w dziesiątkę. Zaufaj specjalistom swojej branży, zaufaj NWB.

 

O częściach NWB

Nippon Wiper Blade Co, Ltd. istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1965 roku i obecnie jest wiodącym producentem wycieraczek samochodowych i wszelkich stosowanych do nich części NWB. Siedziba firmy mieści się w Saitama-Ken w Japonii, a placówki zlokalizowane są na terenie Stanów Zjednoczonych, Korei oraz Malezji. Części samochodowe NWB dostarczane są do 11 producentów w samej Japonii, a także wielu krajów na całym świecie. Są dedykowane ...

Czytaj więcej o NWB