Wycieraczki Champion w iParts.pl!

Marka Champion jest własnością  amerykańskiej firmy Federal-Mogul Corporation , założonej w 1899 roku, początkowo pod nazwą Muzzy-Lyon Company. Champion jest jedną z najbardziej cenionych na świecie marek części samochodowych. Produkty tej firmy wykonane są z największą starannością, z najlepszych materiałów. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości surowców i materiałów szlachetnych, części marki Champion są najlepsze w swojej klasie.

Wycieraczki samochodowe to  jeden z elementów decydujących o bezpieczeństwie jazdy. Są również elementem eksploatacyjnym, dlatego też powinniśmy dbać o regularną ich wymianę. Pióra wycieraczek marki Champion to sprawdzony wybór. Nowoczesna konstrukcja i właściwości aerodynamiczne zmniejszają szumy podczas jazdy. Zapewniają długotrwałą żywotność i perfekcyjne działanie.

Wycieraczki Champion wyróżnia:
- Długa żywotność,
- Wytrzymałość,
- Wzmocniona konstrukcja,
- Odporność na działanie zmiennych temperatur,
- Doskonałe dopasowanie.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Zaufaj specjalistom branży motoryzacyjnej, postaw na Champion – bo mistrz jest tylko jeden.

 

O marce

Marka Champion należy do znanej amerykańskiej firmy Federal-Mogul Corporation założonej w 1899 roku przez J. Howard Muzzyego i Edwarda F. Lyona jako Muzzy-Lyon Company. W Polsce Federal-Mogul przejęty został przez gorzycki zakład przemysłowy WSK Gorzyce, zajmujący się wyrobem tłoków, sworzni i felg.

Champion jest jednym z największych i najbardziej cenionych marek na świecie, z doświadczeniem ...

Czytaj więcej o CHAMPION