Wycieraczki Ashika w iParts.pl!

Ashika to marka grupy Japanparts, obecna na rynku od 1989 roku. Firma ta to lider sektora części zamiennych do samochodów azjatyckich i amerykańskich. Szeroka gama produktów oferowanych przez Japanparts obejmuje linię produktów mechanicznych, linię produktów podlegających obróbce, produkty elektryczne oraz elementy zawieszenia.

Pióra wycieraczek to element eksploatacyjny, który wymieniać należy regularnie, co najmniej dwa razy do roku. Ich nieprawidłowa praca zmniejsza bezpieczeństwo jazdy.

Wszystkie wycieraczki marki Ashika wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Odporne są na działanie temperatur i słońca. Doskonale czyszczą szybę, usuwając nie tylko wodę, ale również śnieg, lód i zanieczyszczenia takie jak sadza, pył, brud. Aerodynamiczny kształt wycieraczek poprawia ich pracę i zmniejsza szumy.

Wycieraczki Ashika charakteryzują się:
- Długą żywotnością,
- Wytrzymałością,
- Wzmocnioną konstrukcją,
- Odporność na pękanie i niskie temperatury,
- Równomiernym dopasowaniem do szyby.

Poprawna praca i regularna wymiana wycieraczek podnosi widoczność na drodze oraz przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy. Nie ryzykuj, wybierz sprawdzoną markę Ashika.

 

Najlepszej jakości części od Ashika

Ashika to marka grupy Japanparts. Na rynku obecna jest od 1989 roku jako lider w sektorze importu i dystrybucji części zamiennych przeznaczonych do azjatyckich i amerykańskich samochodów osobowych.

Wśród części Ashika znajdziemy takie podzespoły jak między innymi filtry, wkładki, tarcze hamulcowe, części hydrauliczne, sprzęgła, pasy, napinacze pasa, tłoki, głowice, panewki, silniczki, alternatory, świecie, wycieraczki, amortyzatory, drążki układu ...

Czytaj więcej o ASHIKA