Części samochodowe Omnicraft

Kategorie

Auto części zamienne Omnicraft

Części samochodowe Omnicraft

Omnicraft to popularna i ekskluzywna marka części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Firma powstała dzięki inicjatywie koncernu Ford Motor Company, a dzięki ogromnemu wsparciu technologicznemu oraz rozbudowanemu zapleczu badawczemu produkty oferowane przez producenta charakteryzują się doskonałą jakością, wytrzymałością oraz dopasowaniem podzespołów z dokładnością zbliżoną do części oryginalnych.

Omnicraft istnieje od ponad 50 lat, a Ford Motor Company stale wspiera rozwój firmy, która od dawna uznawana jest za markę oferującą wysokiej jakości, specyficzne rozwiązania naprawcze dla pojazdów Ford i Lincoln. Obecnie w ofercie możemy znaleźć części do konserwacji i lekkich napraw, w tym filtry oleju, klocki hamulcowe, powlekane zaciski, rozpórki, chłodnice, zespoły piast kół, filtry kabinowe i silnika, a także rozruszniki oraz alternatory.

Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, rozwijaniu oferty i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami firma stale się rozwija i do listy sprzedawanych produktów dodaje kolejne, przydatne kierowcom części oraz rozwiązania. Misją marki jest dostarczanie kompletnych rozwiązań oraz pojedynczych części, które swoją jakością oraz wytrzymałością zagwarantują im bezpieczeństwo oraz zapewnią prawidłowe działanie samochodu niezależnie od panujących warunków.

Opinie o częściach Omnicraft

Ta marka do niedawna na naszym rynku była praktycznie nieznana. Fajnie, że popularność zyskują też inni producenci bo dla konsumenta to bardzo korzystna sytuacja. Zwłaszcza, że produkty tej firmy są bardzo, bardzo dobrej jakości.

, Rybnik

Jeśli ktoś szuka części oraz różnego rodzaju płynów do swojego samochodu to szczerze mogę polecić tą firmę. Dostarczają produkty bardzo dobre jakościowo i w bardzo korzystnych cenach. Serdecznie polecam!

, Głuchów

Osobiście uważam, że produkty od Omnicraft są warte uwagi i godne polecenia. Wiadomo, że marka nie jest aż tak popularna jak niektóre w tej branży, ale moim zdaniem warto zapoznać się i skorzystać z ich oferty.

, Gdańsk

Omnicraft to dobrze sprawdzona przez nasz warsztat marka, która oferuje części bardzo dobrej jakości płyny i oleje. Często i chętnie polegamy na ich produktach, ponieważ chcemy oferować klientom to co będzie dla nich najlepsze.

, Siemianowice Śląskie