Części samochodowe OBERLAND

Kategorie

Auto części zamienne Oberland

Części samochodowe OBERLAND

Oberland to firma zajmująca się produkcją kompletnych i profesjonalnych układów wydechowych, a także ich poszczególnych elementów. Dostarczają oni części zarówno na rynek pierwotny, które montowane są na liniach produkcyjnych popularnych europejskich marek, jak i na rynek części zamiennych. Siedziba główna firmy znajduje się w Garmisch Partenkirchen w Niemczech, gdzie oprócz hal produkcyjnych znajduje się należące do Oberland rozbudowane centrum badawcze, w którym prowadzone są działania dążące do obniżenia emisji spalin przez silniki spalinowe, wykorzystywane w motoryzacji.

W ofercie części zamiennych Oberland znajdziemy m.in. układy regulacji emisji substancji toksycznych w spalinach, a także różnego rodzaju katalizatory oraz filtry cząstek stałych DPF/FAP. Każdy z oferowanych przez firmę podzespołów projektowany jest w taki sposób, by sprostał oczekiwaniom kierowców oraz chronił środowisko naturalne przed szkodliwymi spalinami. Oprócz tego, liczne badania pozwalają na tworzenie części zamiennych idealnie dopasowanych do różnych modeli samochodów poruszających się po naszych drogach.

Części oferowane przez firmę wykorzystywane są również do modernizacji samochodów, prowadzącej do obniżenia emisji spalin, która oprócz ochrony środowiska w wielu krajach europejskich umożliwia obniżenie podatków za samochody osobowe, które musi odprowadzać każdy jego właściciel.

Opinie o częściach Oberland

Układy wydechowe od Oberland doceniam za ogromną staranność wykonania oraz trwałość jaką oferują swoim nabywcom. Zwłaszcza mowa tutaj o filtrach DPF czy FAP. Działają w bardzo wydajny sposób i są trwałe.

Ryszard, Warszawa

18-05-2019

Szczerze polecam części od Oberland. Oferują świetne, bardzo dopracowane układy wydechowe, które idealnie pasują do wielu modeli samochodów osobowych, zarówno tych nowszych jak i starszych.

Mirek, Konin

06-06-2019

Układami wydechowymi w samochodach osobowych zajmuje się od lat i mam pewne doświadczenie w tej kwestii. Bardzo cenię sobie produkty Oberland bo są doskonale wykonane i dzięki temu praktycznie bezawaryjne.

Tobiasz, Sopot

20-08-2019

Oberland to dla mnie jeden z czołowych producentów części i układów wydechowych do samochodów. Ich produkty cechują się starannością wykonania, doskonałą jakością oraz trwałością. Polecam serdecznie!

Hubert, Tomaszów Lubelski

09-09-2019