O lampach tylnych zespolonych Hella

Firma Hella powstała 1899 w Niemczech. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo wiązało przyszłość z rozwijającym się prężnie przemysłem motoryzacyjnym. Firma specjalizowała się w produkcji oświetlenia dla powozów, rowerów oraz automobili. Dobra jakość precyzyjnie wykonanych akcesoriów i lamp zapewniła im ogromne zainteresowanie wśród klientów. Obecnie obroty przedsiębiorstwa przekraczają 4 miliardy euro rocznie, a produkty marki wykorzystywane są do pierwszego montażu w wielu modelach samochodów produkcji europejskiej. Lampy tylne zespolone marki Hella to produkty wysokiej jakości, wybierane przez wielu kierowców. Produkty Hella dostępne są dla wielu rodzajów pojazdów - osobowych, transporterów, pojazdów specjalnych, uprzywilejowanych, przyczep i naczep, pojazdów kempingowych oraz pojazdów terenowych.

 

Przez kilka pierwszych dziesięcioleci producenci pojazdów i części samochodowych niewielką uwagę przykładali do lamp tylnych. Były one stosunkowo małe i pełniły jedynie funkcję świateł tylnych i hamowania. Dziś tylne lampy zespolone spełniają różne funkcje, wykorzystywane są jako światła cofania, tylne kierunkowskazy, światła hamowania, światła tylne, tylne światła przeciwmgłowe oraz światła odblaskowe. Lampy tylne w coraz większym stopniu wpływają na indywidualny charakter i wygląd pojazdu. Obecnie po wyrazistym kształcie lampy tylnej – szczególnie po zmroku - można nawet rozpoznać markę pojazdu. Tego typu lampy dostarcza również Hella, która podąża za tym trendem, oferując specyficzne wzornictwo oraz odpowiednie układy optyczne. Lampy tylne zespolone marki Hella to nie tylko zaawansowana elektronika, innowacyjne systemy i wysoka jakość – to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania i niedawność. Mnogość możliwości, które daje nowoczesna technologia, w połączeniu z układami optycznymi Hella, w coraz większym stopniu znajdują uznanie szerokiego grona klientów. Jedno jest pewne – Hella to niewątpliwy lider w swojej branży, przekonaj się sam.

 
Lampy tylne zespolone tylko w iParts.pl

Bardzo często we współczesnych samochodach można spotkać lampy tylne zespolone, które są w rzeczywistości zespolonymi światłami stopu, kierunkowskazu, pozycyjne, a także światła przeciwmgielne i cofania. Taki zestaw z pewnością pomaga w spostrzeżeniu pojazdu przez innych uczestników ruchu drogowego oraz sygnalizuje im zamiary i działania prowadzącego samochód.

Sprawne oświetlenie samochodu jest obowiązkiem każdego kierowcy. Samochód wyposażony ...

Sprawdź Lampy tylne zespolone