Koła dwumasowe Valeo

ValeoValeo to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku motoryzacyjnym. Dysponuje niezwykle szeroką ofertą – w jej asortymencie znajduje się 12 linii produktowych, w tym systemy sprzęgłowe, koła zamachowe i koła dwumasowe. Ich jakość została potwierdzona przez licznych producentów samochodów, którzy stosują koła dwumasowe Valeo na tzw. pierwszy montaż. W tej grupie wymienić możemy m.in. Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, VW, Audi, Opel czy Hyundai. Koła dwumasowe Valeo odznaczają się najwyższą jakością i doskonale tłumią wibracje przenoszone z silnika na skrzynię biegów, przez co chronią wszystkie części oraz komponenty samochodu. Koła dwumasowe Valeo do należą do najtrwalszych na rynku, i przy odpowiedniej eksploatacji bez problemu wytrzymują ogromne, jak na części tego typu, przebiegi.


Wśród produktów Valeo znaleźć możemy:

Koła dwumasowe Valeo – oferują znakomite tłumienie drgań, redukcję hałasu wytwarzanego przez silnik pojazdu, a także wydajne odprowadzanie ciepła. Dzięki temu, użytkownik ma zapewniony najwyższy poziom komfortu przy jednocześnie maksymalnej ochronie pozostałych podzespołów auta, przede wszystkim skrzyni biegów. Wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość i długą eksploatację.

Sztywne koła zamachowe Valeo
- ponad 130 różnych referencji, spełniających wymogi OEM (części oryginalnych). Asortyment pozwala na pokrycie zapotrzebowania na poziomie 150 modeli 25 marek samochodów z całego świata, powstałych w ciągu ostatnich 40 lat. Wszystkie sztywne koła zamachowe Valeo są praktycznie bezawaryjne i całkowicie odporne na przegrzanie.

Zestawy Kit 4P Valeo – zestaw pozwalający na zamianę koła dwumasowego na sztywne koło zamachowe. Składa się on ze sztywnego koło zamachowego, tarczy sprzęgła z tłumikiem o zwiększonej zdolności tłumienia drgań, zespołu dociskowego a także łożyska wyciskowego. Produkt oferujący trwałość, komfort, ochronę układu napędowego i prosty montaż.Koło dwumasowe Valeo

 

W ofercie Valeo znajduje się ponad 160 różnych kół zamachowych – dwumasowych, jak i sztywnych. Znaczna większość oferty przeznaczona jest do samochodów osobowych i lekkich ciężarówek. Niezależnie od rodzaju części jakie chcemy zakupić, produkty Valeo to oszczędność dla użytkownika. Są bowiem o wiele tańsze w zakupie niż produkty konkurencyjne, charakteryzują się niezwykle wysoką trwałością, a jednocześnie chronią pozostałe części układu napędowego. Idealnie przenoszą moment obrotowy i zapewniają komfort załączaniu biegu oraz ruszania. Ponadto, każdy produkt Valeo jest przed wypuszczeniem na rynek dokładnie przetestowany przez Centrum Badań i Rozwoju Valeo, co gwarantuje wysoką jakość wyrobu.

 
Koła zamachowe w iParts.pl!

Koło dwumasoweKoło zamachowe jest podstawową częścią współpracującą z silnikiem i skrzynią biegów, której zasadniczym zadaniem jest gromadzenie zapasu energii kinetycznej, wymaganej do wykonywania suwów pomocniczych silnika. Obecnie w pojazdach coraz częściej spotyka się jego najnowszą odmianę, a mianowicie ...

Sprawdź Koło zamachowe