Koła dwumasowe Aisin

AisinW 1965 roku doszło do fuzji dwóch, obiecujących firm na japońskim rynku – Aichi Kogyo i Shinkawa Kogyo. Nowy podmiot, przedsiębiorstwo AISIN Seiki, już od początków swojego istnienia rozpoczęło intensywną pracę nad systemami sprzęgłowymi do samochodów osobowych. Wysoka jakość podzespołów pociągnęła ze sobą wzrost sprzedaży i liczby partnerów handlowych. Koła dwumasowe Aisin są szeroko stosowane przez wielu producentów samochodów na pierwszy montaż - znajdziemy je w pojazdach marki Toyota, Nissan, Mitsubishi czy Renault. Idealnie spełniają wysokie wymagania stawiane kołom dwumasowym przez nowoczesne silniki Diesla. Charakteryzują się także prostym montażem dzięki licznym akcesoriom, ułatwiającym ten proces mechanikom.Polecamy szczególnie znakomite:

Koła dwumasowe Aisin – części w 100% dostosowane do specyfikacji OEM (oryginalnego wyposażenia). Idealnie tłumią wszelkie drgania stwarzane przez silniki wysokoprężne. Tak jak wszystkie koła dwumasowe, składają się z dwóch kół zamachowych – jednego przynależnego do silnika, drugiego natomiast do skrzyni biegów. Koła dwumasowe Aisin charakteryzują się niezwykłą jakością i wytrzymałością. Dzięki najnowszym technologiom i zaawansowanej inżynierii produkcyjnej są w stanie pracować w samochodzie bez usterki przez wiele tysięcy kilometrów. Zalecane są szczególnie do aut azjatyckich.Koło dwumasowe AisinEksperci polecają koła dwumasowe Aisin do samochodów produkcji azjatyckiej, europejskiej i amerykańskiej, wskazując na ich ponadprzeciętną jakość. Koła dwumasowe Aisin są bezpieczne, trwałe i chronią skrzynię biegów przed skutkiem drgań z silnika Diesla. Ich eksploatacja jest dla użytkownika przyjemna, prosta i niekosztowna. Jakość i niezawodność produktów Aisin potwierdza m.in. fakt, że firma jest obecna zarówno na rynku OEM (części oryginalnych), jak i niezależnym rynku części zamiennych. Firma Aisin posiada zakłady produkcyjne i badawcze na pięciu kontynentach, a łączne zatrudnienie znacznie przekracza 60 000 osób. Jeśli dodamy do tego roczne przychody firmy rzędu 20 miliardów dolarów, zdamy sobie sprawę, że Aisin to korporacja o zasięgu globalnym.

 
Koła zamachowe w iParts.pl!

Koło dwumasoweKoło zamachowe jest podstawową częścią współpracującą z silnikiem i skrzynią biegów, której zasadniczym zadaniem jest gromadzenie zapasu energii kinetycznej, wymaganej do wykonywania suwów pomocniczych silnika. Obecnie w pojazdach coraz częściej spotyka się jego najnowszą odmianę, a mianowicie ...

Sprawdź Koło zamachowe