Klocki hamulcowe Mintex

MintexFirma Mintex obecna jest w branży motoryzacyjnej od ponad 100 lat. Nieustanne udoskonalanie produktów i przystosowywanie oferty do potrzeb konsumenckich sprawia, że Mintex pod wieloma aspektami wyprzedza konkurencję. Jednym z flagowych produktów przedsiębiorstwa są klocki hamulcowe Mintex przeznaczone na rynek części zamiennych.

 
Dlaczego warto wybrać klocki hamulcowe Mintex?
 

Posiadają regulację europejską R90. Wyznacza ona minimalne standardy produkcji i bezpieczeństwa dla klocków hamulcowych oferowanych na rynku części zamiennych. Już w trakcie projektowania każdy klocek Mintex jest poddawany dużo szerszym wymaganiom niż te, które obowiązują w zakresie regulacji R90.

 

Technologia Mintex. W związku z tym, że samochody osiągają coraz większe prędkości wzrastają również oczekiwania wobec części układu hamulcowego. Wobec stale rosnącego zapotrzebowania na produkty o jakości oryginalnych części TMD Friction nieustannie pracuje nad udoskonalaniem materiałów ciernych marki Mintex.

 

Najwyższa jakość części. Mintex to marka wchodząca w skład TMD Friction – luksemburskiej grupy, która jest największym na świecie producentem okładzin ciernych. W 14 centrach produkcyjnych dziennie stworzonych może zostać ponad milion najwyższej jakości elementów układu hamulcowego.

 Klocki hamulcowe Mintex

Aktualnie oferta Mintex zawiera ponad 1500 rozmaitych klocków hamulcowych w atrakcyjnych cenach. Koncern nieustannie się rozwija i wyznacza swoimi produktami nowe standardy jakości na rynku części zamiennych. Rynek samochodowy stosunkowo szybko traci na wartości, przez co klocki hamulcowe Mintex tworzone są w taki sposób, aby pokryć zapotrzebowanie atrakcyjnych cenowo hamulców o optymalnej skuteczności hamowania i długiej żywotności serwisowej.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe