Klocki hamulcowe Ferodo

FerodoFirma Ferodo to wiodący lider w zakresie produkcji elementów układu hamulcowego. Na rynku motoryzacyjnym przedsiębiorstwo obecne jest od 1897 roku i od tego czasu nieustannie pnie się w górę branży hamulcowej. Jednym z czołowych produktów marki są klocki hamulcowe Ferodo, które trafiają do seryjnej produkcji wielu czołowych producentów samochodowych, wśród których znajdują się między innymi Citroen, Fiat, Honda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Skoda, Toyota, Volkswagen oraz Volvo.

 

Ferodo tworzy następujące serie klocków hamulcowych do samochodów osobowych:

 

Seria Ferodo Premier – jedne z najchętniej kupowanych klocków hamulcowych na rynku części zamiennych. Są one gwarancją oryginalnego wyposażenia pojazdów co zgodnie potwierdzają tacy producenci samochodów jak Fiat, Ford, Renault oraz Volkswagen. W testach klocki Ferodo Premier osiągnęły wynik zaledwie 22 metrów w zakresie hamowania od 160 do 0 km/h, co stanowi doskonały rezultat na tle konkurencji.

 

Seria DS Performance – podczas gdy seria Ferodo Premier znajduje uznanie wśród kierowców wykorzystujących samochody do codziennej eksploatacji, seria DS Performance to propozycja skierowana do miłośników tuningu i entuzjastów wyścigów samochodowych. Klocki hamulcowe Ferodo DS zapewniają najwyższą wydajność zarówno niezależnie od prędkości pojazdu. Są one specjalnie przygotowane do eksploatacji w ekstremalnych warunkach, przez redukują do minimum szanse na przegrzanie, uszkodzenie zacisku czy w konsekwencjach zanik hamowania.

 

Seria Ferodo Racing – klocki hamulcowe Ferodo Racing poddawane są rygorystycznym badaniom i nieustannemu rozwojowi. Seria ta projektowana jest w ten sposób, aby zapewnić kierowcom przewagę na torze. Zespół Ferodo Racing od 2002 roku obecny jest w sporcie motorowym. Klocki hamulcowe FerodoOd tego czasu wszelkie sukcesy na torze zostały zdobyte z użyciem klocków hamulcowych Ferodo Racing.

 

Bogate doświadczenie w tworzeniu części samochodowych oraz stałe uczestnictwo w sportach motorowych sprawia, że klocki hamulcowe Ferodo oferują doskonałą jakość w odpowiedniej cenie. Aktualnie oferta klocków Ferodo pokrywa aż 99% europejskiego zapotrzebowania rynkowego.

 
Klocki Hamulcowe w iParts.pl!

Klocki hamulcoweKlocki hamulcowe stanowią jeden z podstawowych elementów układu hamulcowego pojazdu. Są one częścią hamulca tarczowego, który składa się z okładziny cierniowej współdziałającej z tarczą oraz jej metalową ...

Sprawdź Klocki hamulcowe