Części samochodowe HUF

Kategorie

Auto części zamienne HUF

HUF to niemiecka firma obecna na rynku od ponad 100 lat. Pierwsze części HUF pojawiły się na rynku już w 1908 roku. Niemniej jednak znacząco odbiegały od tego, co producent ma do zaoferowania dzisiaj. Urządzenia i części HUF produkowane obecnie wykorzystują technologie nieznane nie tylko 100, ale nawet kilkanaście lat temu. Podstawę oferty stanowią rozmaite czujniki samochodowe HUF oraz elementy systemów bezpieczeństwa, otwierania i uruchamiania pojazdów. W ofercie znaleźć można na przykład czujniki ciśnienia w ogumieniu HUF. Firma oferuje również kluczyki zdalnego otwierania drzwi, czujniki blokady kierownicy, a także kompletne systemy otwierania pojazdu przy użyciu smartfona. Czujniki cofania czy klamki samochodowe wraz z systemem otwierania to kolejne spośród wielu propozycji od tego producenta.

Od początku istnienia HUF posiada główną siedzibę w Niemczech. Jednak dzisiaj jest to już przedsiębiorstwo globalne. Części samochodowe HUF powstają w 19 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Szacuje się, że co drugie auto na świecie posiada części HUF lub jest obsługiwane przy ich pomocy. Z auto części HUF korzysta wielu producentów samochodów już przy pierwszym montażu. Jednak produkty tej marki można dostać również na rynku części zamiennych.

Opinie o częściach HUF

HUF to marka, którą zna chyba każdy. Renoma tego producenta nie jest przypadkowa. Urządzenia tej marki wykorzystują najnowocześniejsze technologie, co budzi obawy o awaryjność. Jednak w tym przypadku kompletnie nie ma się czego bać.

Szymon, Pruszków

17-07-2020

Zaufałem firmie HUF wiele lat temu i zupełnie tego nie żałuję. Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej innowacyjnych firm na rynku europejskim, a pewnie i światowym. Cenię sobie nowoczesne, a jednocześnie niezawodne rozwiązania, dlatego wybieram HUF.

Mirek, Kielce

29-09-2020

Przy wyborze systemów bezpieczeństwa nie lubię oszczędzać. Wybieram najwyższą jakość, aby mieć pewność, że system nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego od lat jestem klientem firmy HUF.

Marek, Wałbrzych

01-12-2020

HUF to sprawdzona firma, z ogromnym doświadczeniem. Widać to po bezawaryjności części i urządzeń tej marki. Mimo że są tak skomplikowane, że teoretycznie wiele mogłoby się tam zepsuć, działają sprawnie mimo upływu czasu.

Krzysztof, Zamość

30-12-2020