Części samochodowe HJS

Kategorie

Auto części zamienne HJS

Części samochodowe HJS

HJS jest niemiecką marką, która specjalizuje się w sprzedaży podzespołów samochodu odpowiedzialnych za oczyszczanie spalin pochodzących z silników spalinowych. Kompletne układy oraz pojedyncze elementy oferowane przez HJS wykorzystywane są często jako części OEM i trafiają do popularnych samochodów osobowych, dostawczych oraz SUV. Podzespoły dostarczane przez firmę cieszą się ogromnym uznaniem wśród kierowców, którzy cenią je za doskonałą jakość wykonania.

Firma HJ Emission Technology GmbH & Co. powstała w 1976 roku w Niemczech. Została założona przez Hermanna Josefa Schulte i początkowo zajmowała się produkcją zestawów montażowych do układów wydechowych. W 1985 roku uruchomiona została produkcja katalizatorów, w których firma obecnie się specjalizuje. Nowoczesne rozwiązania, staranne badania oraz testy sprawiają, że części samochodowe HJS są w stanie sprostać obecnym wymogom dotyczącym norm emisji spalin. W 2012 roku firma otrzymała prestiżowy certyfikat MAN-Award, która przyznawana jest za istotny wkład w poprawę jakości i niezawodności pojazdów dostawczych i autobusów firmy MAN.

W ofercie HJS znajdziemy szeroki wybór tłumików, zaworów wylotowych, katalizatorów, filtrów DPF oraz FAP, a także zestawów mocujących, złącz, rur i przewodów. Klienci HJS najczęściej decydują się na zakup katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych. Są to obecnie bardzo dopracowane podzespoły, które zapewniają niezawodność oraz doskonałą jakość.

Opinie o częściach HJS

Części tej marki znam od bardzo dawna. Serdecznie je polecam i mam do nich pełne zaufanie. Wielokrotnie kupowałem, korzystałem i miałem okazję ocenić ich jakość. Jeśli ktoś szuka solidnych i wytrzymałych części to serdecznie polecam

, Toruń

Jeśli ktoś szuka sprawdzonych części z pewnego źródła to HJS będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Marka nie jest jakoś bardzo popularna, ale z pewnością bardzo solidna i rozwinięta w swojej dziedzinie. Polecam!”

, Ostrowiec

HJS to doskonale sprawdzona przeze mnie marka. Jestem mechanikiem z wieloletnim stażem i w naszym warsztacie oferujemy wiele części od HJS właśnie. Wszyscy są bardzo zadowoleni, zwroty praktycznie nie występują

, Jelenia Góra

Serdecznie polecam części tej marki. Cenię je za dobre ceny oraz doskonałą jakość. Jeśli ktoś szuka pewnych, a jednocześnie stosunkowo tanich części to serdecznie polecam ich produkty. Sprawdzają się doskonale.

, Białystok