Części samochodowe HERTH+BUSS ELPARTS

Kategorie

Auto części zamienne Herth+Buss Elparts

Części samochodowe HERTH+BUSS ELPARTS

Herth+Buss jest niemiecką firmą, obecną na rynku motoryzacyjnym już od 1925 roku. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji komponentów do układów zapłonowych. Jednak z czasem, w miarę rozwoju, poszerzyła swoją ofertę, dostarczając obecnie szereg innych części zamiennych do samochodów osobowych oraz ciężarowych wielu marek. Ofertę produktową firmy stanowi ponad 20 000 komponentów opatrzonych marką handlową Elparts – dedykowanych wszystkim rodzajom pojazdów oraz Jakoparts – przeznaczonych dla pojazdów produkcji azjatyckiej, głównie japońskiej i koreańskiej. Wszystkie części firmy Herth+Buss poddawane są ścisłej kontroli jakości i autorskim metodom testowania, dzięki czemu wyróżniają się wysokim standardem wykonania i maksymalną niezawodnością. Na asortyment składają się części samochodowe Herth+Buss do układów napędowych, hamulcowych, kierowniczych, zawieszenia i chłodzenia, ale też wiele innych komponentów użytkowych do silników, nadwozia, ogrzewania, wentylacji, a także elektryki samochodowej. Dystrybuowane części Herth+Buss dostosowane są do wielu rodzajów pojazdów, w tym również najnowszych modeli.

Wśród produktów firmy znajdują się między innymi takie auto części, jak:

  • alternatory i rozruszniki – spełniające najnowsze wymagania jakościowe,
  • cewki zapłonowe – poddawane dokładnej kontroli testowania, dzięki czemu zapewniają sprawne funkcjonowanie układu zapłonowego,
  • tarcze hamulcowe – w całości pokryte stalą o właściwościach antykorozyjnych,
  • przewody rozruchowe – wykonane z materiału miedzianego pokrytego aluminium, wyposażone w uchwyty z blachy stalowej i z żeliwną wkładką, a także z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym i pasem uziemienia.

Herth+Buss prowadzi ciągłe badania mające na celu optymalizację jakości procesu produkcji oraz udoskonalanie dostarczanych komponentów.