Części samochodowe HC-PARTS

Kategorie

O częściach HC-Parts

HC-Parts jest marką duńskiej firmy Holger Christiansen A/S specjalizującej się w produkcji i regeneracji części samochodowych, głównie alternatorów i rozruszników. Firma istnieje już od 1963 roku i obecnie jest częścią grupy BOSCH. Swoje placówki posiada w 10 krajach, a produkty dystrybuuje aż do 85. Regenerowane części firmy HC-parts stanowią aż 95% tego typu części zamiennych na europejskim rynku samochodowym. Rozruszniki i alternatory firmy przeznaczone są do samochodów osobowych i ciężarowych większości marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich. Ponadto części samochodowe HC-parts, znajdują też zastosowanie w pojazdach użytkowych, maszynach rolniczych i jednostkach morskich. Są to produkty niezawodne i wydajne, wykonane z wytrzymałych materiałów zapewniających długi okres użytkowania.

W europejskich zakładach produkcyjnych firmy stosowane są nowe technologie, dzięki czemu dostarczane na rynek motoryzacyjny części HC-parts są wysokiej jakości. Na ofertę składa się około 900 modeli rozruszników i 1500 modeli amortyzatorów – tak regenerowanych, jak i nowych. W procesie regenerowania części samochodowe poddawane są całkowitemu demontażowi, po czym każdy element jest:

  • dokładnie czyszczony,
  • sprawdzany pod kątem sprawności mechanicznej,
  • sprawdzany pod kątem sprawności elektronicznej.

Uszkodzone elementy są naprawiane lub wymieniane, natomiast te całkowite zużyte zawsze zastępowane nowymi. Na koniec części poddawane są specjalnemu lakierowaniu dla zapewnienia trwałości.
Proces produkcji i regeneracji jest zgodny z najwyższymi standardami branży motoryzacyjnej określonymi normami ISO/TS 16949, ISO 9001:2000, ISO 14001. Ponadto, wszystkie produkty HC-Parts są dokładnie testowane pod względem jakości, wydajności i niezawodności przy użyciu profesjonalnego sprzętu pomiarowego i diagnostycznego.