Części samochodowe GE

Kategorie

Auto części zamienne GE

Części samochodowe GE

GE – General Electric – to amerykańskie przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym. Firma powstała w 1892 roku, a jednym z jej założycieli był Thomas Edison. Dzisiaj GE jest ogromnym konglomeratem, zaliczanym do jednego z kilkudziesięciu największych przedsiębiorstw na świecie. Firma od początku istnienia prężnie działa w branży energetycznej. Jednak na przestrzeni ponad 125 lat istnienia przedsiębiorstwo zaangażowało się w działalność w wielu innych branżach. Dzisiaj oferuje liczne produkty wykorzystywane w przemyśle lotniczym, zbrojeniowym i kosmicznym. Sygnowane logo GE są również urządzenia AGD, sprzęt medyczny i aparatura pomiarowa. Regularnie powstają również części samochodowe GE. Firma produkuje liczne żarówki wykorzystywane w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. W ofercie znajdują się niemal wszystkie żarówki niezbędne w dzisiejszym samochodzie.

General Electric to firma z niezwykle bogatą historią. Inżynierowie pracujący dla GE odpowiadają za stworzenie wielu wynalazków. Silnik prądu stałego, gramofon, lodówka – to tylko niektóre z efektów działań tej firmy. Firma GE jako pierwsza opatentowała również żarówkę. Dlatego też do dzisiaj żarówki GE budzą zaufanie użytkowników na całym świecie. Zarówno te wykorzystywane w budynkach i na otwartej przestrzeni, jak i żarówki samochodowe GE, to produkty niezawodne, o niepodważalnej jakości.

Opinie o częściach GE

Trudno nie ufać żarówkom firmy, która wynalazła żarówki. Niezmiennie, od bardzo wielu lat, korzystam z żarówek samochodowych GE i nigdy nie byłem rozczarowany. Wydajność i niezawodność na najwyższym poziomie.

Paweł, Warszawa

27-08-2020

Chyba każdy słyszał kiedyś o firmie General Electric. Renoma tego producenta nie jest przypadkowa, ani też przesadzona. Produkty tej marki, w tym również te wykorzystywane w motoryzacji, to klasa światowa.

Marek, Katowice

19-09-2020

Zwykle stawiam na producentów, którzy zyskali uznanie na świecie. Niewątpliwe General Electric to firma bardzo uznana. Uważam, że produkty tej marki cechują się wyjątkowo dobrą jakością wykonania, co przekłada się na efektywność i wytrzymałość.

Michał, Olkusz

30-09-2020

Zadaniem żarówki samochodowej jest dawać dobrej jakości światło i nie przepalać się zbyt szybko. Żarówki GE spełniają oba te warunki. Dlatego właśnie dla mnie stanowią absolutnie pierwszy wybór przy każdej wymianie tych elementów.

Cyprian, Piotrków Tryb.

15-11-2020