Części samochodowe GALFER

Kategorie

Auto części zamienne Galfer

Części samochodowe GALFER

Galfer to przedsiębiorstwo motoryzacyjne obecne na rynku od 1952 roku. Firma powstała w Hiszpanii i do dzisiaj to właśnie tam mieści się główna jej siedziba. Części samochodowe Galfer to elementy układu hamulcowego. Producent słynie z wysokiej jakości tarcz i klocków hamulcowych. Tarcze hamulcowe Galfer, podobnie jak klocki, to części przeznaczone do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. W fabryce Galfer powstają również liczne dodatkowe części układu hamulcowego. Ofertę uzupełniają łożyska koła. Oferta jest bardzo bogata i zaspokaja potrzeby niemal całego rynku europejskiego.

Początkowo przedsiębiorstwo działało lokalnie. W pierwszych latach istnienia działając jedynie na terenie Hiszpanii, nieco później również we Włoszech. Producent prowadził jednak stopniową ekspansję, aby ostatecznie stać się liczącym podmiotem w niemal całej Europie. W 2014 roku marka Galfer została przejęta przez międzynarodowy koncern Continental. Oznaczało to początek jeszcze szybszego rozwoju firmy. Wtedy auto części Galfer zaczęły być w większej ilości eksportowane również do Stanów Zjednoczonych oraz na liczne inne rynki. Części Galfer od lat są wykorzystywane przez producentów przy pierwszym montażem. Jednak części hamulcowe Galfer w dużej mierze trafiają również na aftermarket, gdzie są dostępne w relatywnie niskich cenach.

Opinie o częściach Galfer

Hamulce Galfer to sprawdzone podzespoły, które mogę polecić każdemu. Uwagę zwraca przede wszystkim świetny stosunek ceny do jakości. W tej kategorii cenowej chyba nie da się znaleźć lepszych tarcz i klocków hamulcowych.

Franek, Zakopane

13-05-2020

Nie jest łatwo znaleźć producenta, który zaoferuje niezawodne hamulce w dobrej cenie. Galfer od kilkunastu lat jest jednym z tych producentów, którym ufam najbardziej. Od czasu przejęcia przez Continental jakość części Galfer jeszcze wzrosła.

Monika, Łódź

26-08-2020

Galfer to marka godna zaufania. Nigdy nie miałem problemów z hamulcami od tego producenta. Żywotność podzespołów jest bardzo dobra, a co jeszcze ważniejsze, droga hamowania jest krótka. Korzystając z hamulców Galfer czuję się bezpiecznie.

Przemek, Rzeszów

10-11-2020

W przypadku takich części samochodowych, jak klocki czy tarcze hamulcowe, nie ma miejsca na pomyłkę. Wydaje się, że producent tego typu części – Galfer – wie o tym doskonale. Produkty tej marki są dopracowane w każdym calu.

Bartłomiej, Opoczno

21-12-2020