Części samochodowe FRIESEN

Kategorie

Auto części zamienne Friesen

Części samochodowe FRIESEN

Friesen GmbH to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży rozruszników, alternatorów oraz innych podzespołów samochodowej instalacji elektrycznej. Dzięki rozwojowi firmy, do oferty z czasem zaczęły trafiać również elementy układu przeniesienia napędu, takie jak półosie, wały oraz przeguby napędowe oraz części układu hamulcowego. Ponad 35-cio letnie doświadczenie w branży produkcji części samochodowych zapewnia firmie liczne grono klientów, a także technologię, która została starannie dopracowana i przetestowana przez tysiące kierowców.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Oranienburg w Niemczech, natomiast części zamienne Friesen trafiają do odbiorców w całej Europie. Klienci decydujący się na zakup podzespołów od tej marki mają szansę zaoszczędzić do 35% środków w stosunku do zakupu części oryginalnych, jednocześnie nie tracąc na ich jakości oraz trwałości. Friesen daje 36 miesięczną gwarancję na wszelkie wady wynikające z błędów popełnionych podczas produkcji, a swoim szerokim asortymentem pokrywa prawie 98% wszystkich typów pojazdów w sektorze samochodów osobowych.

Najwyższa jakość, konkurencyjne ceny, szeroki wybór części samochodowych oraz doskonała obsługa klienta sprawiają, że kierowcy chętnie wybierają części pochodzące od Friesen. Wszelkie rozwiązania stosowane przez producenta są całkowicie przyjazne dla środowiska naturalnego oraz budowane przy użyciu najnowszej wiedzy technicznej.

Opinie o częściach Friesen

Friesen oferuje dobrą jakość. Części pasują do wielu popularnych na naszych drogach samochodów więc warto dokładnie poznać ich ofertę. Niemiecka jakość, duży wybór i konkurencyjne ceny. Dla mnie bardzo dobra opcja.

, Zamość

Pracuję jako mechanik samochodowy, znam części wielu różnych producentów jednak wiadomo jak to bywa z zamiennikami. Friesen bardzo dobrze się wyłamuje od tej zasady i dostarcza nam zawsze części świetnej jakości.

, Kraków

Części zamienne od Friesen cieszą się u nas stale rosnącą popularnością. Kierowcy oraz mechanicy bardzo je sobie chwalą i doceniają jakość oraz korzystne ceny. Jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na oryginały to taki zamiennik będzie dobrą alternatywą.

, Suwałki

Idealne części zamienne dla tych, którym zależy na jakości ale cenią sobie również niskie ceny. Jeśli lubisz oszczędzać na tym, na czym możesz oszczędzać do takiego części będą znakomitą alternatywą dla drogich części OEM.

, Wałbrzych