Filtr powietrza Knecht

KnechtProdukty marki Knecht są własnością firmy Mahle. Początki działalności firmy sięgają lat 20 ubiegłego wieku. Produkty Knecht od lat cieszą się stale rosnącym zaufaniem ze strony klientów i z coraz większą siłą podbijają rynek motoryzacyjny. Z powodzeniem  wykorzystywane są jako elementy pierwszego wyposażenie wielu marek amerykańskich, azjatyckich i europejskich aut. Jednym z produktów marki Knech są filtry powietrza.


Filtry powietrza odpowiadają za oczyszczanie i zatrzymywanie zasysanych wraz z mieszanką paliwowo-powietrzną nieczystości, będących częstą przyczyną kosztownych awarii silnika i jego elementów. Specjaliści coraz częściej podkreślają znaczenie regularnej wymiany filtrów samochodowych, zgodnej z zaleceniami producenta. Nie stosowanie się do tych zasad powodować może kosztowne uszkodzenia. Inwestycja w nowy filtr paliwa nie jest droga, a pozwala zabezpieczyć silnik Twojego samochodu przed naprawami, będącymi skutkiem zaniedbania.


Specjaliści z dziedziny motoryzacji polecają filtry powietrza Knecht. Postaw na jakość! Filtr powietrza Knecht to gwarancja najlepszych osiągów silnika i spadek zużycia paliwa. Filtry powietrza Knecht blokują dostęp zanieczyszczeń do silnika aż w 99,9%. Szczególnie wysoka zdolność pochłaniania zanieczyszczeń pozwala na wydłużenie okresu żywotności nawet w ekstremalnych sytuacjach takich jak wysokie oraz niskie temperatury czy występowanie większego zapylenia powietrza i zanieczyszczeń chemicznych.


Filtr powietrza KnechtCechy produktu:
- idealne dopasowanie do obudowy – pozwala na precyzyjne zamontowanie oraz zapobiega przepuszczaniu zanieczyszczonego powietrza,
- wielowarstwowe wkłady filtracyjne o wzmocnionych łączeniach materiału – przyczyniają się do wzrostu wytrzymałości filtra i odporności na rozszczelnienie,
- udoskonalony system filtrów papierowych,
- innowacyjny 3 stopniowy rezonansowy system filtracji powietrza wykorzystywany w silnikach do 7 tys. obrotów.

 

Kupuj części firmy Knecht w naszym sklepie

Produkty marki Knecht od wielu dziesięcioleci należą do rodziny marek firmy Mahle. Początki działalności firmy sięgają lat 20 ubiegłego wieku, kiedy dwaj bracia założyli niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją tłoków silnikowych. Ich wyroby błyskawicznie podbiły rynek motoryzacyjny, co pozwoliło im w kolejnych latach na rozwój swojej oferty o czołowy dziś produkt firmy – filtry samochodowe.

Części Knecht od lat cieszą ...

Czytaj więcej o KNECHT