W ofercie filtry powietrza firmy K&n Filters

K&N Filters jest wiodącym producentem filtrów samochodowych. Firma powstała w 1969 roku w USA. Na przestrzeni lat firma poszerzała swoją ofertę, stając się liderem w swojej branży. Wśród produktów K&N Filters znajdziemy blisko 5000 elementów przeznaczonych do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli oraz pojazdów przemysłowych. Przedsiębiorstwo słynie z produkcji sportowych filtrów samochodowych, które można myć i używać wielokrotnie. Jednym z czołowych produktów firmy są filtry powietrza.

 

Filtr powietrza do element odpowiedzialny za prawidłową pracę silnika. Jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza trafiającego do silnika z zewnątrz pojazdu. W powietrzu unoszą się nie tylko drobinki kurzu i piasku, ale również sadza i inne zanieczyszczenia. Ich przedostanie się do silnika powodować może szybkie zużycie i awarię cylindrów, tłoków lub pierścieni.

 

Filtry powietrza K&N to strzał w dziesiątkę – dzięki swojej konstrukcji, chronią silnik naszego samochodu przed przedostaniem się zanieczyszczeń. Filtry składają się z kilku warstw bawełny, ułożonej pomiędzy dwoma arkuszami aluminiowej siatki. Warstwa ta składana jest harmonijkowo, dzięki czemu zwiększa się powierzchnia filtracyjna. Filtry powietrza K&N nasączone są specjalnym olejkiem, zatrzymującym nawet najmniejsze zanieczyszczenia. Montaż sportowego filtra K&N pozwala zwiększyć ilość powietrza zasysanego do komory spalania, co zwiększa osiągi i moc silnika.

 

Możliwość wielokrotnego wykorzystania filtra jest nie tylko ekonomiczna, gdyż zmniejsza koszty eksploatacji, lecz również ekologiczna. Zadbaj o silnik swojego samochodu, wybierz sprawdzone filtry powietrza marki K&N.

 
Filtry powietrza w iParts.pl

Filtr powietrzaFiltr powietrza jest ważnym elementem układu dolotowego silnika, ponieważ zapobiega przedostawaniu się do jednostki napędowej zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. Dostarczając tylko czyste powietrze, będące wraz z paliwem ...

Sprawdź Filtr powietrza